Sziasztok
A tv-ét tavaly letették most elővéve ezt a hibát müveli a menü tökéletes. t-con?vagy esetleg main hiba
A t-con tipusa CPWBX3796TPZ
Sziasztok!
A fenti készülék nem fog be semmit tuner-on keresztül, de AV-én jó, és még a kép tetején bemelegedés után csíkok jelennek meg, az elkókat kicseréltem az eltérítésben, mi lehet még a gond?
Sziasztok
A tárgyban jelzett tv áram alá helyezve egyből bekapcsol, gombra távra nem reagál, majd pár másodperc után kikapcsol, és újra be. Ezt ismétli folyamatosan, ha szerviz módban indítom úgy bekapcsol, kép hang van, hibatárolók mind 0. Ha ebben a menüben pl nyelvet szeretnék választani akkor is lefagy és kezdi az újra indulgatást. A neten egy firmwaret találtam hozzá, de azzal nem indul el a frissítés.
tudnátok küldeni hozzá USB-s szoftvert?
Köszi
Balázs
Sziasztok!
Fenti készülék ki-be kapcsolható, távirányítóval is, de kép nincs, se bootlogo, se osd. A LED háttér bekapcsolás után 2-3 másodperccel beindul, kikapcsoláskor leáll.
Tápban elkók ESR-e jók, a T-CON panelen a 12V, a 3.3V és az 1.8V megvan, zárlatos smd kondit nem találtam. Szerintetek merre érdemes folytatni?