Sziasztok!
A fenti készülék tápja mainboard nélkül tökéletesen indul. CN7003 (PD) jelű csatlakozón a 12-es lábon kellene kapnia egy jelet a mainboard felől, hogy a 12V-os ág elinduljon, de ez nem történik meg. Ezért az IC 2002 a felelős, azon belül is a 69-es láb. Ez nem ad jelet indulásra, így a 12V-os ág nem áll fel, a TCon nem kap feszültséget, nincs kép. Az említett IC egy mikrovezérlő (R5F364A6NFB).
Minden segítséget megköszönök.
Táp: RUNTKA619WJQZ
Main: DUNTKF306 / QPWBXF306WJZZ
Szevasztok!
Kedvenc szomszédom, aki e készülék boldog tulajdonosa, és ilyen minőségében sokáig a dög PC-hez való csatlakoztatásával ette az életemet, új feladattal lepett meg.
Felelőtlen módon a TV-t a LAN-ján rákötöttem neki az internetre. Működik is, csak a tasztatúrát a távirányitó helyettesiti, ami tényleg macerás. Pechemre talált rajta egy USB csatlékot, én vettem neki egy megfelelő tasztatúrát - és itt, felhasználói kézikönyv hiányában, valamint a szakszerviz "tájékozottsága" következtében megállt a tudomány. Az átkozott szerkezet ugyanis a tasztatúrát kizárólag USB adatforrásnak akarja elfogadni (magyarul: nem veszi észre), erről az "Új eszköz csatlakoztatása" menüpontban sem tudtam leszoktatni, bár könnyen lehet, hogy én csesztem el valamit.
Ha valakinek van ilyen jellegű tapasztalata/ötlete, megköszönném, ha megosztaná velem!
A legjobbakat Mindenkinek: Thanatos
Hi,
a címben lévő panelt keresem egy Philips 46PFL8605-höz.
Illetve tudja valaki, hogy a ZZ végű jó a ZA helyett?
Köszi!
Üdv
Kérem SobriJ, és kozakg, ne szóljon a topic -hoz!
Sziasztok!
Lenne egy Aquos. Bekapcsolom, zöld a tv stby led majd négyet felváltva narancs-zöld, és végül pirosan elkezd villogni a led. Egy LK315D3LA17 kijelző van benne. Az SM szerint, ez háttér vagy invereter hiba. Az inverteren míg zöld a led, megvan a 24 V, de mikor pirosan villog, leveszi.
Van valakinek tapasztalata?
Nincs kedvem a kijelzőt szétszedni. Mi lehet ? Lámpák? Inverter?
Köszi