Üdv!
A címben jelzett masina, bekapcsolható. Bekapcsoláskor a fény felvillan de képet nem ad, háttér megy. A tápon feltüntetett feszültségek megvannak. Szkóppal vizsgálva " tiszták" a mainon lévő stabkockákon is. A tulaj szerint van mikor kép is van, de csak néhány percig. Ha valaki tud a hibáról kérem írja meg.
A készülék :LSC480HN08-G1 kijelzővel szerelt változat. A T-con-on a feszültségek rendben vannak,kivéve az RT6929-Rt6930 converter ic-ken. Bekapcsoláskor a feszültségek 1mp-re megjelennek, majd leállnak mindkét ic-n . Hibás forrasztást nem találtam, illetve átforrasztottam a panelt. Kérdés,kuka a kijelző?? Érdekessége a dolognak, hogy néha elindul, akkor hosszabb rövidebb ideig működik. Köszönöm a figyelmet!
Hali Kollégák!
Az érzékelhető hiba berregés, recsegéssel, fény nincs.
Mérési eredmény: a készülék bekapcsolásakor azonnal megjelenik a sorvég tranzisztor kollektorán 106Volt.
OKITP7320B jelzés olvasható a shasszén
A táptranzisztor: P4NB80FP, rajzom nincs, a pufferen 316Volt mérhető.
Kérnék rajzot, és ötletet, a kondik ki vannak mérve a táp szekunder körében, - 1mikró 160V kimeneten amint írtam 106Volt,- nem terhel be a tápba zárlat kimérve,
Köszönöm a segítséget!
Sziasztok Kollégák!
Nincs valami infótok erről a 32-es kijelzőről?
Nem találok róla semmit!
Olyan mintha nem is létezne...
Pedig van!
Köszi Tomi
Sziasztok! A tapasztalatotokra lenne szükség. Egy SHARP 21HT-16CH GA-1E LED-je 4-et villog. A jelenség: Bekapcs. után bejön a zaj, majd kékre vált a képernyő egy pillanatra és kikapcsol. Ezután csak a hálózatból kihúzás után indítható újra. Rossz kondik cserélve, tápok jók. Az SM nem említi a 4 villogást, csak a 2-t, 3-at és a 6-ot. Van ötletetek?
Köszönettel: Karesz.