ÜDV MINDENKINEK!Ehhez a sharp magnos-rádios tv-hez (220/12V-os)keresek rajzot ha tudna valaki segiteni azt megköszönném!
Sziasztok!
Keresek tartalmat egy 17MB60-4.1 vestel main-el szerelt sharp LCD-hez .
Típusa: LC-32SH340E
A tv tasztról csipanik és bekapcsolható de ki már nem, csak háttérfény van semmi egyéb.
Távval inditható, de kikapcsolni a dugó kihúzásával lehet.
Találtam és küldtek a kedves kollégák tartalmat 17MB60-as cucoshoz(25Q80BVS)hez, fel is töltöttem rá de a helyzet változatlan.
USB stick kellene hozzá.
MAIN: 17mb60-4.1 main
Tv típusa: Sharp LC-32SH340E
Kijelző: LC320WUN(SC)(B1)
FLASH: 25Q80BVS
Előre is köszönöm.
Üdv:
Sziasztok!
Segítséget kérek ehhez az LCD tv hibához. A jelenség: kép és hang van, színek megvannak. A szépséghibája a készüléknek hogy minden tárgynak, alaknak zöldes árnya van. Ha a színeket teljesen 0-ra viszem, a fekete-fehér képben ugyanúgy megjelennek a zöldes kontúrok. A kontraszt és a fényerő csökkentésével eltűnik a zöldes árnyalat, csak a kép lesz akkor sötét... Mellékletben található pár kép a jelenségről
szervusztok
egy regi Sharp DV21081S, a saszi D3000 bekapcsolas utan kikapcsol,es a tapfesz sem szabalyzodok 125 volt fole...150 kellene legyen
Tea2261 csereltem,elkokat is a szekunder oldalan a tapnak,...
a TEA5170 is csereltem,
kellene ebben egy kis sgitsg Toletek
koszonom