szervusztok
egy regi Sharp DV21081S, a saszi D3000 bekapcsolas utan kikapcsol,es a tapfesz sem szabalyzodok 125 volt fole...150 kellene legyen
Tea2261 csereltem,elkokat is a szekunder oldalan a tapnak,...
a TEA5170 is csereltem,
kellene ebben egy kis sgitsg Toletek
koszonom
Sziasztok!
A fenti tv készenlétben nem kapcsolja le a sorvégfokot,a képcső fűtve marad,csak a fényt és a hangot veszi le.
Nem túlzottan lekövethető rajzot találtam hozzá...
Üdv: István
Fent említett lcd tv azt produkálja, hogy bekapcsol, és nagyon lassan előjönnek a hangyák, közben szintén lassan négyzetrácsossá válik a kép, hangerő vagy menü gombot benyomva is minden csigalassan reagál, színeket képet lassan vált, kép torz homályos.
Találkozott-e már valaki ilyennel?
Mit lehet vele elkövetni?
Elég komolynak látszó mikroprocesszoros rendszer van benne.
Sziasztok!
A saját tvémben ugrott el a TDA8175, találtam a TDA8170-esre való átalakítást, de nem jött be, mert csak fehér kép volt rajta. De találtam egy bontott ict, beépítve és a körülötte lévő kondikat is kicseréltem, és a 12V-os zénert is. Csak tegnap este a tetejében megjelent pár színes csík, mi lehet most vele? Nem akarom még levenni a szekrény tetejéről mert elég nehéz, remélem nem az ic, mert nem lehet kapni. Vagy milyen icére lehet megbízhatóan átépíteni, ami bírja is a strapát. Segítségeteket előre is köszönöm, valaki alakított már át ilyen készüléket? Még néha a kép felső 5 cm-rében összeugrik a sorméret egy pár másodpercre, de utána meg jó.