Sziasztok!
Nem mai gyerek ez a masina.
Azzal a hibával került ide, hogy a Hír tv-én nincs hang és tényleg. De csak azon az egy csatornán.Többi 29 szabadon fogható beszélt.
Viszont a gazdája elfejtette mondani, hogy a kódolt csatornák se mennek. Mivel a kártyát nem hozta nem tudtam kipróbálni.
Az összes tv-rádió csatornát letárolja.Próbáltam több országbeállítással és mindegyik keresési móddal.
A Hír tv hanghibát egy szoftver frissítés érdekes módon megoldotta, de a kódolt csatornák problémáját ezek szerint nem.
A menüben a kártyaadatok látszanak, Szervízmenűben a CI+Key: OK. A kártyát két másik tv-ben próbáltam jól működött.
Mégis "hitelesítési kulcs nem sikerült hibát ír", Ha kihúzom-bedugom értelemszerűen írja, van-vagy nincs kártya.
Main cserén kívül létezik megoldás? Még nem szedtem szét main számot nem tudok.
Köszönöm,üdv,kovi
Sziasztok,
adott egy Samsung CB5073Z TV és egy Daewoo SV250 video. Ha a kettő össze van dugva, akár scarttal, akár RF-el, nincs hang, csak zúg. Sem a lejátszott kazetta, sem a beprogramozott adók nem beszélnek. A video másik TV-vel jó, a TV is kiválóan működik kábelról. Sem a TV, sem a video menüjében nem találtam hangnorma állítási lehetőséget. Hol a hiba? Én nem jöttem rá.
Köszi.
Tamás
Helló!
Nos van itt pár lapostv amiben eléggé hasonló hibák vannak. Gyakorlatilag nincs kép, csak hang. Gondolom ilyenkor 3 oka lehet:
1. BGA vagy hibás, vagy a forrasztása
2. Tcon
3. Kijelző.
Hogy tudom eldönteni, hogy mi a hibás? Lehet ezt szkóppal vagy vmi mással mérni?
Köszi, üdv.: Ízirájder
Sziasztok a fenti tv-hez keresnék nand flash mentést.
A flash:H27U4G8F2DTR
Alaplap: rsag7.820.5001/roh