Sziasztok véleményeteket szeretném kérni, hogy belevágjunk-e szerelővel megnézetésbe vagy felesleges.
Ez egy majdnem 20 éves siemens hűtő-fagyasztó, egy motoros, két ajtós. Az újraindítás után, (rákapcsoltam a gyors fagyasztást) ment pár órát majd megállt, a motor nem indul, világítás van.
Megjegyzem, az utolsó elötti tisztitás után nem éreztük elégségesnek a hűtést, sokáig méregettem és nem volt teljesen szabályos a ki és be kapcsolás,
Volt, hogy 5,7 vagy néha 11 fokig is engedte felmenni és csak akkor kapcsolt be, majd pl 11 fokról lement 6-ra, megállt, fel 7-re és le 3-ig majd folytatta a mozgást 3-5 között.
Aztán, hagytuk, használhatónak ítéltük. (Ugyanezt a mérést megcsináltam másik hűtőnél, ott szépen 1 fokon belül ki be kapcsolgatott pl 6-7 között...)
Ezek alapján mi lehet a probléma azaz mekkora szervízköltségre lehet számítani a leírásom alapján vagy a leggyakoribb hibák esetén?
Típus nincs a hűtőn sajnos, a motort lefotóztam.
Előre is köszönöm a tanácsotokat!
Üdv' mindenkinek.
Adva vannak azon gépek, amikben felül nem kiszedhető a teleszkóp és azt a szar lapos izét tették bele.
Lehet azt a lapos fajtát kapni valahol? Valaki állítólag látott javítókitet amiben csak a két lapos műanyag és a filcek vannak.
Eddig én is szereztem bontásból jó állapotú betétet, kihúztam a műanyagot, megpucoltam, majd bő zsírral visszaszuszakoltam cserélt filcekkel vagy miaszösszel.. De fogynak a készletek.
Netán tudja valaki, miféle anyag az a betét? Mert ha sikerülne venni egy fél négyzetmétert az sokáig elég lenne.
Sziasztok!
Vezérlő panelt keresek a mosogatógépembe.
Siemens 5WK5710 van a panelra irva.8 gombos.Esetleg valakinek???
Köszi
Sziasztok!
A fent említett mosogatógép bekapcsoláskor csak a víz szivattyúja megy egyfolytába , nem áll le.
Hibakódot nem dob ki.
Merre keressem a gondot?
Köszönöm!