Sziasztok!
Egy ismerőm mosógépe Siemens XB 1060 felforralja a vizet. Kiszerelte nekem a vezérlőpaneljét AKO 546 757. De nem látok rajta semmi rendellenességet. Elképzelhető, hogy a hőmérője rossz. Tudtok tanácsot adni ilyen hibára? Esetleg kapcsolási rajzot?
Köszönöm:
Zsolta
Üdvözlet
A kérdésem a következő
Adott egy a fent leirt tipusú, falra szerelhető átfolyós vizmelegitő. Három fázisú 15-18kW teljesitményű. Minden a mellékelt útmutató szerint lett bekötve, felszerelve, azonban nem indul be a melegités, azaz hideg viz folyik át rajta ,még az előirt 1 perces várakozási idő után sem. Van-e valakinek ötlete, mit rontottam el, mit nem kötöttem be helyesen ?
A User Manualban irnak valami reléről, meg kulcsról ( kódolásról ) , de nem értem egészen az mire való.
Minden ötletet szivesen látok
----------------------------------------
Mindent a felhasználói kézikönyv szerint végeztem, mégsem melegit ABBA MARADT
Sziasztok!
A fenti géppel nem boldogulok ezért kérnék a tapasztaltabb kollégáktól segítséget.
A hibajelenség: indítás után 1-2 perccel leáll és villog "SCHRANKTROCKEN" FELIRAT MELLETT A LED.Már átnéztem mindent:motor,fűtés,hőkorlát,érzékelők,szivattyú,szintkapcsoló,vezetékek,a panelon minden elkót cseréltem de a hiba maradt.A neten nem találok semmit hogy ez milyen hibakód lenne.
ha tudtok légyszíves segítsetek!
Köszönet:mika
Sziasztok a fent nevezet felültöltős mosógéphez keresnék hiba code táblázatot előre is köszönöm a segítséget.