Sziasztok!
A hétvégén hozták ezt a Sony lcd-t. Világít a zöld led, gombokat nyomogatva villog. Kikapcsolástól a led pirosra vállt de a táp nem áll készenlétbe. Visszakapcsolástól újra zöld. Inverter csatlakozó lehúzásával indítható, működik - de a main nem kapcsolja be sem az invertert sem a t-con tápját.
Minden feszültség rendben, kotta van itt a tanyán is hozzá.
Az usb tápja is kikapcsolt állapotban marad, de van egy szerviz kártyaolvasó egy kis műanyag ajtó mögött. Ebbe Memory Stick kártya kell, nem is csoda - a Sony ezt a kártyatípust favorizálja.
Az usb frissítéshez megvan a fájl a sony oldaláról, de a memory stick -be lehet hogy más tartalom kellene.
Ezen a fórumon sikeresen megjavították ezt a chassist ugyanezzel a hibával, de a google fordítóval lefordítva nem tudom kihámozni hogy hogyan sikerült. Valami lengyelektől kapott fájlokkal csinálta:
http://monitor.net.ru/forum/sony-kdl-37w5710-shassis-ex2l-basil-info-457899.html
Ha valaki találkozott ezzel a hibával vagy sikerül a fenti fórumból kihámozni hogy ők hogy csinálták, kérem segítsen ki ebben a szoftver cserében.
Addig is szerzek valahonnét memory stick kártyát, mert az sd kártyát bedrótozva lehet hogy nem fog menni.
Köszönöm!
Sziasztok!
Tudna nekem abban valaki segíteni,hogy mi lehet a hiba. LG-RE-21FACRX tipusú készülékemben.A hiba jelenség az volt,hogy villogott a készenléti led a tv elején és indította volna a sor de nem sikerült neki mivel a sorvég indító tranyó megadta magát.(TT2140 tipusú.)
Ezt kicseréltem, de úgy néz ki,hogy nincs indító tápfeszem se mostmár.Biztosítékok jók,320v-is megvan a nagy elkón.Azt gyanítom ,hogy talán a Str-F6600 primer indító ic lesz a hunyó.Sajnos a hétvége miatt nemtudok hozzájutni nincsennek nyitva nálunk a boltok.De lehet hogy nem,szerintetek? Csatolom a kapcsolási rajzát is ha ebben tudnátok segíteni.
Sziasztok!
A címbeli projektoros tévénél kelet-nyugat irányba egyik napról a másikra szétcsúsztak a színek.Mi okozhatja ezt?Amúgy jó a kép csak mindenből három van különböző színekben.Köszi.
Üdv!
A készüléken a készenléti led világít. Ha a "gombbal" indítanám semmit nem csinál, nem pislog nem alszik el. Viszont a reléje bekapcsol, illetve ki- be kapcsol, a tápokat nem indítja el. A mainról megjön a 3,3v kapcsoló feszültség. Ha távval indítom a készenléti led kialszik és úgyis marad, egyik indítási módnál sem lekapcsolni csak a hálózati kábel kihúzásával. Mikor idekerült egy szakadást találtam a tápban, azt áthidalva ennyit haladt a javítás. Táp, vagy main ? .....ez itt a kérdés Köszönöm !