Sziasztok,
van itt egy KV29FX30. 11-et villog a LED. Sortranzisztor nem zárlatos. Elolvastam a vonatkozó csatolmányt, az R618 ellenállást nem találom, pedig nagyítóval többször átnéztem a panel mindkét oldalát. Létezik olyan verzió ahol más pozíciószámmal szerepel az adott funkciót betöltző ellenállás?
A másik: tartok tőle hogy az MCZ3001 rossz. Ügyfél elmondása szerint kb 2 hete kezdődött hogy nehezen indult a TV, most márt egyáltalán nem indul, akkor sem ha melegítem az IC-t. Látom hogy a Sininél kapható kétfajta is olyan 3000+ÁFA áron, a kérdésem hogy cserélt-e valaki mostanában ilyent? Sok rosszat hallottam erről az IC-ről.
Esetleg ha volna valakinek egy tuti működő, át is venném.
Üdv.
Tamás.
Üdv. Az alábbi hibaelhárításhoz kellene segítség!
A tárgyi TV-m sistergés után leállt se kép se hang kicsit rózsaszin minden. A menü elindúl, be is hangolható, de csatornát nem lehet váltani távirányítóval, csak a készülék frontoldalán. Valószínűleg nem is lehet elmenteni.
Kellene a BE4 sasszi a javításhoz, és sok jó tanács mit kellene megnézni.
Üdv. Pali
Sziasztok!
E készüléket az U.K-ban gyártották,tökéletesen működik, csak a hangjárat a D/K normát nem ismeri. A képernyőn megjelenő menüben nem találok ilyen beállítási lehetőséget.
Szeretném tudni véleményeteket, érdemes-e foglalkozni a hangjárat kétnormásításával. Amennyiben igen, akkor estefelé elhozzák a készüléket hozzám, addig is utána nézek a rajzának.
Üdv. welding alt
T. kollegák4
Sony KV 32 CS70E TV /100hz/ javításához kérem segítségeteket
H pozició jobbra erőteljesen elcsúszva.
A menübe bemenve, alig történik valami.
Tippeket kérek.
Üdv.Niagara21