Hey together,
my TV shows one blue bar:
any ideas?
Sziasztok!
RGB SCART bemeneten jó a hang, kompozit SCART bemeneten kicsit tompa. Ezenkívül mintha dinamika-kompresszió is lenne. Hiába hangosítom, a hangerő alig változik. Vagyis a zaj jobban nő, mint a hasznos jel. Mint némely rádióadók adásprocesszorral :-? Nem értem, miért más a hangfeldolgozás a kompozit SCART bemenetről, mint az RGB SCART-ról. És hogyan lehetne megszüntetni?
Üdv, lcsaszar
Sziasztok
Adott a címben szereplő Sony lcd,ch.:az1 n,van kép van hang,csak a képben vibrál ugyanaz a képtartalom.
Hát már megint eléggé furán fogalmazok,de jobban nem tudom leírni az esetet.Kérem a segítségeteket,én kijelzőre is gondolok,de donorom nincs, ezért nem tudom behatárolni,hogy melyik fokozat a hibás!
Sziasztok!A fenti projektorral szenvedek.Nem megy a képeltérítése.Az STV9379 meg kapja a + 15v és -15v-ot.Megkapja a fűrészjelet az 1-es és 7-es láb de a kimeneten nincs jel.Kondik ellenállások megnézve jók.Még találtam a VM driver részbe zárlatos tranzisztort.2SA2005 és a 2SC551 végfok pár.És szakadt ellenállásokat 680ohmot plusz 1.8 ohmot.Ez rossz volt ZB panelon és a ZG panelon is.Nem volt valakinek ilyen hibája?Ja igen és 5-ös hibakódot villog ez szerintem a sugáráram korlátozó hibakódja.Az STV9379 IC biztos jó mert működő gépből lett beletéve.