Maybe I need EEPROM .bin file but i can't acces the Sony site. I'm Sorry.
Sziasztok,
tárgybeli TV tesz 3 indulási kísérletet, majd piros LED 9-et villog. Az általam fellelt dokumentáció csak 8 villogásig tárgyalja a hibákat. Esetleg valakinek van információja vagy tapasztalata?
Kösz,
Üdv.
Tamás
Szevasztok!
Szert tettem egy Sony 73 cm sík tinitron képcsöves 100hz-es tv készülékre.
A probléma a következő vele:
Ha bekapcsolom,az első fél órában érdekes dolgokat produkál. Először lefagy csatornaváltáskor,vagy hangerőszabályzáskor. Ilyenkor az előlapi főkapcsolóval tudom csak újra indítani. Ekkor többször egymás után ki be kapcsolgat és mikor bekapcsol akkor a kép fekete és egy vékony 5-10 mm-es több színű csík látható a képernyő felső szélén.Hang ilyenkor nincs. Aztán egyszer csak bejön a kép és hang is,és onnantól minden jó. A képe tökéletes. Valami alattomos kis probléma lehet.
Levettem a hátulját. Semmi égés semmi púpos kondi, forrasztások is épek.
Ha valaki találkozott hasonló esettel,vagy hozzá tud szólni a problémához azt előre is köszönöm!
Sziasztok! Saját tv-m, a bu2515dx sorvégtranyó kiment,minden lába zárlatos, hibakód 11 bu2527dx volt hozzáférhető, kicseréltem, tök jó lett, aztán kb 2 hét mulva ugyanaz a hiba! Segítséget kérek! Elektronikai műszerész vagyok, nem tv szerelő.Előre is köszönöm!