Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SONY KV-2199M5T CH BG-2S.

TV - SERVICE MANUAL
Type: (DJVU)
Size
984.9 KB
Page
37
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sony manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SONY CH BG-2S. KV2199M5T BG2S. KV 2199 BG S. 2199M5T 2S. KV-2199M5T
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Sony KV-29LS60B AE-6B sasszé hibakód 5 villanás, nincs kép
Szervusztok, A tévé, melynek előéletéről semmit nem tudok, standbyból elindul, nagyfesz van, képcső fűt, de nincs kép. A LED 5-öt villan. TDA6111 7,8,9 lábakon a megadotnál magasabbak a feszültségek, többi OK. G2 kicsit feljebb tekerve kék kép, bal és jobb felső sarokban torzan levágva, "vízjelszerű" szürkés sorvisszafutás csíkokkal. Keskeny képre kapcsolva felül fényes csík. A szervíz menübe nem lehet belépni. Egyszer, pont amikor mértem, valahogy elindult, azaz sárga színnel egy csatorna számot írt ki, de fekete volt a háttér. Többször nem indult el, hiába üzemeltettem tovább és hiába próbálkoztam. Nagyobb zárlatot nem találtam a "C" panelon, "A" panelt még nem vizsgáltam. Amiket eddig itt a fórumon olvastam: videojel hiba, fehéregyensúly automatikus beállítása meghíusul, mert fáradt a katód, rossz a képcső, azaz nem fűt fel időre. Fűtőköri feszültség növelése az elektron emisszió fokozására. Olvastam olyasmit is, hogy a fehéregyensúly beállító áramkörben van valójában a hiba, de ezt képhibaként értelmezi. Légyszíves segítsetek abban, milyen irányban induljak? Köszönöm!
Sony KV-21M1K,sasszi:BE-4A, led hatot villog/.MEGOLDVA./
Üdvözlet Mindenkinek! A készüléken se kép, se hang, a led 6-os hibakódot villog./Overvoltage/Overcurrent Protection/.Mit javasoltok, merre kutassak?
sony bravia kdl-40p3020 bekapcsolás után kb 20-30 perc mulva serceg a hangszóró hangerőtől függetlenül
üdv, segitséget kérnék .kaptam egy sonybravia kdl-40 p3020 LCD TV bekapcsolás után néhány percel erős sercegés hallatszik a hangszóróból , ami egy idő után megszünik,majd ujra kezdi. nem azonos időben -ideig . Köszönöm a segitséget előre is 

Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol

A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.

Sony KV21LT1K kikapcsol FE-2 / Megoldva! /
Sziasztok! Ilyen hibám még nem volt! A TV bekapcs, amint a kép megjön, a TV kikapcsol, de csak akkor, ha antenna van bele dugva, és csatornán van. Kettőt villog. Ha nincs antenna, akkor megjön az OSD, mutatja, melyik csatornán van, és addig megy, míg az antennát beledugom, megjön a fény, és rögtön kikapcsol. Úgy veszem észre, hogy a képernyő kivilágosodásakor kapcsol ki. Ha leveszem a G2-t, akkor megy addig, míg ráadok annyit, hogy megjöjjön a fény, és rögtön kikapcsol! Mi okozhatja ezt? Köszönöm. Üdv: formasu
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce