Sziasztok!
Mindenfelé keresgéltem szerviz leírást a sony kv-b2911 trinintron Tv- hez, hátha ott írják, hogy a led felvillanások milyen hibára utalnak.
Bekapcsoláskor, "A" feliratú led egyet villan, majd a "B" led hármat.
ezt felváltva teszi. Egy bizonyos idő elteltével elindul a Tv,de 5-10 perc múlva elmegy a kép először csíkozódik, mejd teljesen elmegy, csak az osd marad meg a fekete háttérrel. Ekkor ismét a ledek villognak, a fent említett módon.
Tudna valaki ebben segíteni, merre keresem a hibát?
Tápok rendben vannak.
Üdv Latyika
Maybe I need EEPROM .bin file but i can't acces the Sony site. I'm Sorry.
Sziasztok!
Még most kezdtem bele ebbe a TV-be, de érdekes jelenséget produkál. Sorkimenős volt, kicseréltem és a leírt hibát produkálja - OSD-t látok, képet nem. Hang van, G2 változtatásra egy bizonyos ponton halovány derengő kép jelenik meg. Átpróbáltam egy másik képcsövet bele, de ugyan ezt produkálja. Nem tartom valószínűnek a csőhibát. Ha jutok valamire megírom, de ha van valami ötletetek, megköszönöm!
Szép napot!
Üdv: Laci
Sziasztok!
Hogyan lehet új helyre költözött csatornának a paramétereit (fr.sr.h/v) kézileg be írni a csatorna kereséshez? Manuális keresést műholdas pozicióban nem enged a Tv, az automata pedig nem ismeri!Mi a megoldás?
Köszönöm, Reparator