Fenti masinába keresnék elérhető áron egy piros csövet...
Javítás közben úgy döntött levegős lesz...
Sony Delta 77 van ráfirnkatva...
07K(R) A cső típusa
Jó lenne minimális mínusszal kiszállni már belőle, mert a hajamat tépem a géptől..
Köszi Zoly
Sziasztok.
Tud e valaki segíteni, SONY KDL-37P3000 lcd tv bekapcsolási időzítőjét, ma beállítom, hogy mindennap 06-h kor bekapcsoljon, holnap bekapcsol 06-h kor, de holnapután és a következő napokban mindig 1-h vall, később kapcsol be.
Mi lehet vele, szoftver vagy valami rejtet beállítási hiba.
A készülék másfél éves, első naptól fen áll a jelenség, de mostantól lenne rá szükségem, hogy mindennap és pontosan bekapcsoljon.
Ha találkozott valaki ilyen hibával, vagy tudja az okát, várnám válaszát.
Köszönettel: Laci
Sziasztok!
Most szereztem hozzá való külső tápot, 2 napot néztük és rendesen működött. A következő napon, szürkés és fehéres kép, a fehér led halványabb lesz, és utána ötöt villan a piros led, és ez ismétlődik. Ilyenkor a távirányítóra, és a kezelő szervekre sem reagál, kihúzva a hálózatból, és az újbori bekapcsolásnál ezt csinálja. Tegnap szétszedtem és lefényképeztem a lapokat, olyan mintha a T-con nem menne, vagy az öt villogás valami hibakód jelent, ezt szeretném megtudni hogy mit jelent, valami feszültség nincs meg?
Üdvözlet!
Segítséget szeretnék kérni.Van egy Sony Bravia KDL32R420A típusú tv.
Bekapcsol bejön a SONY logó néhány másodpercig és kikapcsol aztán újra be és szintén csak a logóig jut,ez ismétlődik míg ki nem húzom a konnektorból.Távirányítóra nem reagál.
A feszültségek rendben vannak,kondik jók a tápban,semmi hibát nem találok.Gondolom újra kellene írni a firmwart,nekem egy CH341A típusú íróm van,de azzal nem tudom újra írni mert nem 25Q flash van benne.
Ha van valakinek tapasztalata vagy tipje és megosztaná megköszönném,nekem még nincs nagy tapasztalatom.
Main típusa 1P-012CJ01-4010