Sziasztok !
Segítséget szeretnék kérni, egy kis "terelgetés" nekem is jól jönne. Sony KV-25R2K tipusú készülék bekapcsoláskor képhibát produkál úgy 10 percig. A kép oldalirányban nyeklik-csuklik, egyszer-kétszer picit összeugrik, hordótorzítást produkál.
A készülék hálózati kapcsolóval mindig ki van kapcsolva, de készenléti állapotból bekapcsolva is jelentkezik a hiba.
Már öreg bútordarab, de még nem nagyon volt javítva.
Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném !
A doksit már megtaláltam itt a Tanyán.
Molnár László
Keresnék a címben található tv-hez alaplapot a száma 1-980-335-22 40"-hoz.
Kedves kollégák!
Kellene egy garantált,flash tartalom.
Main: 1-883-753-32
PSU: APS-285
LCD: T400HW04 V.0
T-con: T315HW07 V6
üdv.
Sziasztok,
nevezett készülékkel megakadtam. Készenlétből nem indul, bekapcsolásra meghúz a relé, tápok felállnak, sortáp 136 Volt. A 12 Voltot keveslem, IC605 stabtok bemenetén csak 12,5 Voltot mérek, kimenetén 10,5V. A C616-ot és a C627-et kicseréltem, PS603 biztosítékot próbára átkötöttem. Ha kiforrasztom az IC605 kimenetét, akkor is csak 13,5 Voltot találok a bemeneten.A rajzon nem találok erre adatot, de szerintem legalább 15 Volt kéne a 12V stabkocka normális működéséhez.
A kérdés hogy jó nyomon járok-e? Ha igen, akkor mi okozhatja még a kevés 12 Voltot? Ha nem, akkor mitől nem megy ez a TV? Hibakódot nem villog.
Köszi.
Tamás