Sziasztok ! Fent nevezet projektoros tévével szenvedek Konvergencia beállítása nem megy Kapcsolási rajzot keresek de én nem találok aki tud rajzot hozzá segítsen Előre is köszönöm
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni van egy Sony LCD TV-m és a kép duplázott lett rajta a menü is kétszer jelenik meg rajta. Az eredeti helyen látszik hogy sor hiányos, valószínű ez jelenik meg lejjebb még egyszer. Elképzelhető hogy a 3D hiba miatt van talán?
Köszi a segítséget.
Imre
Hello Szakik!
Következő hiba orvosolásához kérek tőletek segítséget:Sony KV29C3K(csatolt képek a belsejéről) Hiba: TV működik csak rosszul, bemenetek távirányítóról váltja de közül csak AV1-ről jelenik meg kép azis gyötrelmes (csatolt kép ),antenna bemenetről sem működik.AV selector IC CXA 1855Q-ra gyanakszom (tápja 9v megvan),kocogtatásra nem reagál, tápfeszek rendben.Help!
Sziasztok
Adott a címben szereplő Sony lcd,ch.:az1 n,van kép van hang,csak a képben vibrál ugyanaz a képtartalom.
Hát már megint eléggé furán fogalmazok,de jobban nem tudom leírni az esetet.Kérem a segítségeteket,én kijelzőre is gondolok,de donorom nincs, ezért nem tudom behatárolni,hogy melyik fokozat a hibás!