Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SONY KVW2813 CH AE2F 0

TV - EPROM
Type: (ZIP)
Size
917.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sony manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SONY KVW-2813 AE-2F KVW2813 CH AE2F KVW 2813 AE
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Sony KDL32s2010 tv bekapcsol megjelenik a kép majd kikapcsol 4-es hibakód
Sziasztok a tárgyban jelzett tv bekapcsol megjelenik a kép majd kikapcsol és 4-et villog a stby led. Inverter megkapja a 18V-ot, és az inverter panelon sem találok hibás alkatrészt. Neten több helyen is inverterpanel cserét javasolnak. Valamelyikötöknek hátha megvan a megoldás, és lenne kedves segíteni. köszi Balázs Mi lett volna, ha a készülék márkáját is beírod a címbe?? A pontos cím nem fáj! A cím nem neked szól, hanem a többieknek!
SONY 32WE610 - nincs jel
Az antenna bemenetről " nincs jel". Az internetet eléri, analóg bemenet működik.
A tulajdonos elmondása szerint újra akarta hangolni az egyik csatornát és azóta ez van.
TV szerelésben, de még csak a használatban sincs tapasztalatom, lehet, hogy valami el van állítva, de én nem találtam meg.
Milyen alap dolgokat nézzek meg?
Köszönettel
SONY KV29X5K TIPUSÚ CRT TV PROBLÉMA
Üdv uraim! Kérdésem a következő lenne: Adott a fent jelzett tv. Jelenség a következő: Bekapcsolás---> Stand by OK Indítás---> képcső indul (hallatja a hangját) majd kb. 5 mp után villog a készenlét jelző led. 4 villanás 5mp szünet, majd ismét. Cseréltem benne a nagyfesz kapcsoló tranyót, sortrafót, meghajtó kondikat Van valakinek valami használható ötlete?
Sony KDL-32EX402 legtöbbször csak látszólag kapcsol ki. (megoldva)
Sziasztok! Nevezett készülék érdekes hibát produkál, legalábbis én még nem találkoztam ilyennel. Kikapcsoláskor készenléti led átvált pirosra, hang/kép eltűnik. Viszont igazából nem kapcsol ki, (indító fesz táp felé megvan, inverter feszültsége is, stb.)tápegység teljes üzemben marad és a processzor is dolgozik. Sőt ez utóbbi nagyon is, hiszen jobban melegszik mint "bekapcsolt" állapotban. Ilyenkor bekapcsoláskor egy pillanatra átvált a készenlét, de rögtön ki is kapcsol, ebben az esetben ténylegesen. Ezek után rendben bekapcsolható. Valaki találkozott már ilyen hibával, vagy megosztaná velem érdemi ötletét? Köszönettel: Kiss Z.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce