Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SONY XBR-52LX905 XBR-60LX905 CHASSIS AZ1-H VER.1.0 SM

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
5.0 MB
Page
36
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sony manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
SONY XBR-52LX905 XBR-60LX905 CHASSIS AZ1-H VER.1.0 SM service manual (1st page)
Preview of SONY XBR-52LX905 XBR-60LX905 CHASSIS AZ1-H VER.1.0 SM [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
SONY XBR-52LX905 XBR-60LX905 CHASSIS AZ1-H VER.1.0 SM service manual (2nd page)
Preview of SONY XBR-52LX905 XBR-60LX905 CHASSIS AZ1-H VER.1.0 SM [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SONY AZ-1H XBR52LX905 XBR60LX905 CHASSIS AZ1H XBR 52 LX 905 60 AZ 52LX905 60LX905 AZ1 AZ1-H
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
sony bravia kdl-40p3020 bekapcsolás után kb 20-30 perc mulva serceg a hangszóró hangerőtől függetlenül
üdv, segitséget kérnék .kaptam egy sonybravia kdl-40 p3020 LCD TV bekapcsolás után néhány percel erős sercegés hallatszik a hangszóróból , ami egy idő után megszünik,majd ujra kezdi. nem azonos időben -ideig . Köszönöm a segitséget előre is 

Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol

A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.

Sony KV-29FX30K Tápja nem indul. (Megoldva)
Sziasztok. A fent említett tv táphibával került hozzám. A sorvégtranyót kiszedtem és egy izzót kötöttem be. A táp így sem indul. Késszenlét van. Ráindításkor meghúz a relé majd egyből el is enged és 11-et pislog a piros led. A kondenzátorok vizsgáálatával kezdem. Mit jelent a 11 villanás? Hol lehet a hiba? A segítséget előre is köszönöm.
Sony AE6B 16-os hibakód MEGOLDVA
Üdv a tisztelt kollégáknak. A fent említett SONY KV-32XL90E típusú AE6B sasszi számú tv az alábbi hibával került hozzám. Bekapcsoláskor a 16-os hibakódot villogtatja ki. A doksi szerint pip hiba. A tápot átforrasztottammert mert külföldi fórumokon azt írta valaki. A sorkimenő környékét is átforrasztottam ez után párszor indult tökéletesen de utánna megint behalt. Valami tipushiba létezik ennél. A panelt nagyítóval átnyálaztam, de nem láttam hideg forrasztást. természetesen a pip panelt is átnéztem nem láttam rajta semmit. Ha valakinek van valami ötlete szivesen várom. Tisztelettel Németh Zoltán
SONY KV29FX60D (AE5) TV-hez sorkimenőt keresek
Sziasztok! Fent megnevezett TV-hez keresnék sorkimenőt. Original szám: 859883300 HR helyettesítő: HR8663 NX4512/Z2BK 145327221 Ha valakinek van tapasztalata, esetleg más típusú trafóval is megoldható, kérem jelezze.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce