Sziasztok!
A TV hiba üzenete:A LED 1 villanás,B LED 4 villanás.A kódtáblázat 13-nál megáll.A Tv bekapcsolható,de a tápok alacsonyak,sorvégfok rezeg,de kicsi az amplitúdó,fény nem jön meg.Kb.20 másodperc után a standby LED is villog,de ez nem beazonosítható,majd leáll a TV,és kezdődik ujjra az egész.Ha valakinek van ötlete,kérem segítsen!Köszönettel Reparator1
Szép napot Mindenkinek.
Segítséget kérnék a nevezett készülék javításához. A probléma, hogy a háttérfény mindig a minimumon van, ill. amig állítom addig felmegy a beállított értékre, de ahogy a távszab. gombot elengedem azonnal visszaáll minimumra. Ha találkoztatok ilyen hibával légyszi. segítsetek amit előre is megköszönök. Üdv. Krizsó.
Sziasztok!
Lenne ez a Tv .
Csak a logóig jut, majd kikapcsol, és újra indul. Semmire nem reagál, csak ha áramtalanítom. Annyit még hogy hidegen bekapcsol normálisan kb. 5-10 secre , majd elkezd logózni.
1-888-390-12 a main, a kijelző T420HVF04.3
Mi lehet?
Kösz