Kedves kollégák!
A készülék külső tápos. A táp feszkók az alplapon mindenütt rendben megvannak. Készenlét nincs. A proci rezonátorán a feszkó feltünően kicsi:0,8V.
Valószinű,hogy flash tartalom hibás.Persze ebben bga nand flash csücsül.Nyilván csak EMMC módban lehet programozni.A gyári firmware tartalmat USB-n keresztül nem látja,már csak azért sem,mert az USB portok nem kapnak tápot sem. A main tipusa:1-980-837-11 
CPU: MEDIATEK  MT5832DGIJ; NAND:KLMAG1JENB B041. Én nem találtam róla semmit,se rajzot se tartalmat.Ha valakinek lenne valami ötlete vagy infója az csúcs lenne.
üdv.
Hey together,
my TV shows one blue bar:
any ideas?
T.Mindenki!
KDL-50W755C Sony TV 1 TB-os USB winchesterről nem jelennek meg az MKV fájlok és a mappák.
A használati utmutató szerinti Usb-be van csatlakoztatva. Nem felvenni szeretnék, hanem lejátszani.
A távirányitó idönként nem müködik, csak a tv hálózati dugójának kihúzása és visszadugása után müködik.
Nincs hálózati kapcsolója.
Ezek hibák vagy nem? Mi a megoldásuk?
Köszönettel
gombocda55
Sziasztok.
A címben említett Sony KD 43X8305C típusú TV alaplapján kellene az emmc IC-t újra írni, esetleg cserélni.
Aki ilyesmivel foglalkozik kérem jelezze. Köszönöm.
Hiba jelenség, az android betöltése közben lefagy.
FW frissítés illetve recovery mód nem jött elő, így nem is segített.