Sziasztok!
Visszahozták ezt a tvét, mert régebben nem kapcsolt be, de most a fent leírt hibát produkálja, de van amikor AV-ról átvált a TV módba. Most átlett forrasztva a tápegység modulja, 2 napig rendesen ment, tegnap és ma jött elő ez a hibája, visszakapcsolva megy egész nap. A tápban vagy a control boardon lehet gond?
Üdv. mindenkinek. Egy Sony projekttor (KP46S3) Táp javítása után egy kis konvergencia hibától el tekintve a kép jobb felső sarkába érdekes színfolt van , amit nem tudom mitől ered . Valami ötlet jó volna . Előre is köszönöm .
Üdv urak!
Trafó hibás volt.Kapott egy bontott sorkit és egy BU2520-at.Nem ad képet.Menü és TXT van.Ha tekergetem a G2-t, akkor halvány kékesen elő-előtűnik a kép.
Procc hiba?
Köszi!
Üdv!
Sziasztok
Van egy ilyen TV-m..
Bekapcs, SONY felirat, s újraindul..
Kellene egy működő main, vagy valami infó, hogy mi a fenét kezdjek vele..
Köszönöm
L
UI. Törötten vettem, pár hónap alatt faragtam rá egy kijelzőt... Tudom a sony nézi a kijelzőt, de ezen elvileg nincs i2c olvasás..
Visszadugtam rá a gyári tconját (vagyis felső panelt), de ugyan az...