Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SONY YE2 CHASSIS KV2212UB

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
13.0 MB
Page
79
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sony manual?
Document preview [1st page]
SONY YE2 CHASSIS KV2212UB service manual (1st page)
Preview of SONY YE2 CHASSIS KV2212UB [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
SONY YE2 CHASSIS KV2212UB service manual (2nd page)
Preview of SONY YE2 CHASSIS KV2212UB [2nd page]
Click on the link for free download!
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SONY YE-2 KV-2212UB YE2 CHASSIS KV2212UB YE KV 2212 UB
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • Please take a look at the below related repair forum topics. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
SONY KV-X2961D Ch.:AE 2
Sziasztok! Ebbe a tv-be bekapcsoláskor elég sokára jön elő a kép, majd ha bejön pár mp. után elsötétedik aztán megint pár mp. és vissza jön hanggal együtt. Tunerról és külső jelről ugyanez a helyzet, viszont az OSD és TXT kép megmarad. A CRT panelt átforrasztottam, máshol repedezett forrasztást nem találtam és nem kh-nak tűnik. Egyszer egy Samuval jártam így, igaz ott a hang nem ment el. Azon a csőcsere segített. Valakinek lenne ötlete mi lehet a hiba oka? Köszönöm.
ITT 2163T szinkronhiba - Sony KV-C 2941D szinkron hiba
Sziasztok! ITT 2163T szinkronhiba tudtok típushibát? , - Sony KV-C 2941D szinkron hiba egy típushibát kérnék! Rajzok nincsenek. A Vidi teletexes tv-nél ilyen esetben a 5 voltos stabnál volt kontakt hiba, csak át kellett forrasztani, vagy cserélni a stabot! A nagy monstrum TXT panel mellett, bal oldalon fent.
Sony Bravia KDL-40R550C T-CON hiba?
Sziasztok
Kerult hozzam egy Sony Bravia KDL-40R550C LED TV, azzal a diagnozissal, hogy hatter hibas.
Ez elvilagitasos TV, de szerencsere meg nem rendeltem hozza LED sort.
A TV bekapcsol, hang van, hatter vilagitas van!
Kep nincs semmilyen. T-CON-ra gyanakodtam, de mar nem vagyok benne biztos.
Ezeken eleg gyakori a kondi hiba. Nem talaltam zarlatos kondit, de feszultseg alatt is meregettem.
Lehet van olyan feszultseg ami kimaradt, de a tap 12V, a 3.3V, a 1.8V es az 1.2V biztos megvan.
Mellekelek par fotot a T-CON-rol, elegge darabokban van, de legalabb lehet nagyitani.
Valahol olvastam, hogy elfordulhat hogy firmware hiba, le is tudnam tolteni a firmware-t, de nem tudom, hogy kep nelkul hogyan tudnam elinditani az irast.
Az alaplap egy Mediatek processzoros csoda...
Kerlek, segitsetek ennek a problemanak a megoldasaban.
Sony KDL 40V5800 TV Alaplap helyetesítés más alaplapal azonos PartNumber számmal és "BA" tipusal (MEGOLDVA!)
Sziasztok! A fent nevezet televízió javításában el akadtam. Szeretném mindenképp meg javítani ha ez lehetséges! A következő a hibája Bekapcsoláskor a zöld állapot jelző LED folyamatosan világít. Bár mely kezelő szerv megnyomásakor pislog a LED egyet. Kivétel a program kapcsoló gomb ott amolyan másfelet pislog, de inkább kettőt. Se kép se hang a tápban a relé kattan. A feszültségek meg vannak a táp kimenetén és az alaplapra is eljut. Melegítésre hűtésre nem reagál. Ha van valakinek ebben valami tapasztalata kérem ne tartsa magában! Ha esetleg a javítás nem kivitelezhető akkor egy beszerezhetőség is szóba jöhet, vagy ha van valakinek ilyen panelje akkor meg egyezhetnénk. MEGOLDÁS: az alaplap cseréje, jó bele 52Z5800 alaplapja is. Üdvözlettel István78
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce