A fenti TV-hez keresnék használati "utatmutatot". Főként a távirányító (eredeti) használatához a TV menü felépítését leíró szóval az eredeti használati útmutató másolata vagy e-másolata lenne a legjobb. (Idősebb felhasználónak kellene és nem "akaródzik" kézzel leírogatni hogy hogyan állítsa be a csatornákat.)
Előre is köszi.
Sziasztok!
A fenti LCD tv 25Q16BVSIG flash memória tartalmát keresném... A gazdája szoftver frissítésbe kezdett, közben kikapcsolta és utána már nem indult el.
Main száma: VPZ190R-6 V-0
Sziasztok!
Futok vele még egy kört hátha sikerül.
CUC1800 BG2034-642-3012 sokszorozó kéne hozzá de nem kapok sehol még helyettesítőt se, ill. HQ-nál 3206 van jó húzós áron 6e, hogy mennyire jó a 3012 helyett nem tudom mert a 3012-ről nem találok adatlapot.
A hibajelenség életlen kép, állítani már nem lehet rajta de még így is folyamatosan változik a képélesség. Poti és képcsőfoglalat cserélve, HRT904-el tűéles a kép de egy idő múlva elkezdenek zizegni a kontúrok és forró lesz a sokszorozó, kihűlve újra jó valószínűleg nem bírja a 100Hz-es üzemmódot.
Ha van valakinek ötlete vagy bonti sokszorozója vevő lennék rá.
Egy bonti példányt már kaptam egy segítőkész kollégától de azzal el sem indul a gép, köszi előre is.
Üdv!
Következö van ezzel a tv-vel!: stby led nem világit,és halkan ciripelő,inkább sipoló hangot ad,a tápban a 3 zéner közül,30 voltos megvan,7,5voltos megvan,csak a 16 voltos feszkó nincsen meg,ami a feten van rajta...Sorkimenöt kiszedve ugyanez van,sortranyó jó,és amugy csak a ptk melegszik,semmi más...Táp javító kitt kellene cserére?? Vagy valami ötlet esetleg valakinek?
Üdv:Sparco