Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SUPRA STV1424 M34300 280SP M6M

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
128.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar supra manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SUPRA STV-1424 M-6M STV1424 M34300 280SP M6M STV 1424 34300 280 SP
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
FUNAI TV 2100T-MK8
Üdvözlet Mindenkinek! A fenti készülék képeltérités hibás volt,cseréltem az LA7830-at, és az áramkör elkóit.Ezt követően a készülék stby-ról átváltható üzemre, de nem indul a soreltérítés.A sasszit kivéve, a sorvég tranzisztor helyén 60 W-os műterheléssel keresném a hibát, de így meg nem indul a tápja, nincs stby sem./Csak az eltérítő tekercsek, és a sorvég tranzisztor nincs a sasszin./ Ha a tranzisztort és a csatlakozót a helyére rakom és visszateszem a dodozba,megint van stby, és átváltható üzemre.Van valami reteszelés, amiről nem tudok? irokéz
Panasonic Tv nem indul
Jó estét mindenkinek.SEGÍTSÉGETEKET SZERETNÉM KÉRNI Került hozzám egy Panasonic TX28MK-1P 72 cm tv.Olyan hibával, hogy nem indul. stb az van , de bakapocsoláskor elindulni alkar meg is jelennek a feszültségek, de le is áll.Nagyfesz nincs.Izzóval próbáltam helyettesíteni a sor tranzisztort,A feszültség csal 2 mp-ig van meg lekapcsol a táp majd ezt újból megcsinálja 4-5 szőr aztán leáll a táp, és csak a főkapcsoló ki be kapcsolása után jelenik meg újból a stb. Mérve nem találtam zárlatot. Elko-kat a táprészben kicseréltem.Sem az audio sem az eltéritő ic nem zárlatos.
ORION T2825 MTX TV kapcsolási rajzát keresem
Orion T2825 mtx TV kapcsolási rajzát keresem.Esetleg valaki meg tudná mondani a chassi tipusát,vagy mihez hasonlít a legjobban.A segítséget előre is köszönöm.
Philips 55PUS6162/12 csak háttérvilágítás van
Sziasztok!
Belefutottam ebbe a kínai csodába. Viharos időszakban, áramszünet után jelentkezett a következő:
Villanyba dugva azonnal elindul, de csak a háttér megy,se kép, se hang, se osd.
Távra nem reagál. Találtam vaterán  alaplapot (715G8709-MOE-B00-005N).
Ezzel elindul minden működik, de a képe "szellemképes" (lásd mellékelt képeken).
Valószínűleg más lehetett a rendelt alaplapnál a kijelző típusa .
Az lvds csatlakozó melletti ellenállásokat pozícióba tettem, de a helyzet nem változott.
Ha az lvds csatlakozó melletti U409 eepromot átteszem a saját alaplapba ugyan ezt a jelenséget produkálja.
Tehát az eredetinek a tartalma sérült lehet, egyébként írható-olvasható.
Lehet ennél a készüléknél kijelző típust választani,mint pl. a Samsungnál? 
Talán megoldaná...Minden választ köszönök!
Üdvözlettel, kovi
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce