Sziasztok ! Vásároltam a JET elektronic kft től led csík garnitúrát a termék WESTEL gyártóként volt megjelölve ! Nekem ALLIEN gyártmányú érkezett nem tudom ezek a csíkok gyárilag elvannak-e látva öntapadó felülettel vagy az még külön opció ! Nem napi szinten foglalkozom ilyennel, így nem tudom eldönteni hogy a ragasztót azt külön kell hozzá beszerezni ha igen akkor hol és milyen típusú kell hozzá ? Üdv!
Sziasztok , háttér csere után a kijelző közepén kis kockában a kép . Felhasználói menübe belépve csak a két szélső sávba lehet le-föl navigálni , azt se úgy ahogy kellene , mert a jobbra nyíl viszi le , a balra nyíl meg az enter vissza az elsőre , a középsőben egyáltalán nem lehet belépni , vagy navigálni .
Tulaj azt mondta hogy mikor elment a kép addig nyomkodta még elment a hang is . Mitt nyomkodott el ?
Kedves tanya lakók! Ma találtam ezt a gyöngyszemet kilökve a kuka mellé fel szeretném éleszteni retró okokból.Azonban a hangszórót (HC 1320) és az eltérítőtekercset szakszerűen :D le vették a képcsö nyakáról, belértve a konvergencia beállító gyűrűkkel együtt.Nos ebben egy Samsung 90 fokos eltérítésű A48 vastag nyakú cső van ha valakinel lenne eltétítő tekercse vagy komplett csőve Nógrád megyében, és egy távirányító is jól jönne eltérítő tekercset és távot Budapesten is át tudom venni de ha lenne még+ alkatrészek modulok panelok annak is nagyon tudnék örülni. T:Zsolt
Szevasztok van egy Technisat lcd tv-m ,amely main hibás,de nem ismerem az alaplapját,ebben szeretnék a kollégáktól segitséget kérni,hogy fényképek alapján hátha valaki beazonositja az alaplapot,kérésem megismételve üdv:lali
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."