Sziasztok adott ez a készülék villog a készenléti led majd elinditja a hátteret kb 5sec közben villog a készenléti led csak fehér fény majd ujraindul.Ha a tápot kihuzom majd ujra fesz alá helyezem,villog majd készenlétre áll,távval vagy power gombal indul de rebotol.Kijelző t-con táp ok másik mainnal megy fejreállt képpel.
main 17MB95M kijelző VES400UNVS-N01 szerintem szoftver.
valaki találkozott már ilyen hibával?
Tisztelt Kollégák!
E csoda inverter 24V-ot előállító táprésze döglött.
STRZ2589 van benne.A 400V láb test felé 7ohm. Kérdem számíthatok inverter hibára, vagy egyéb meghibásodás kategória. Elég új gép 2008.03 gyártás, de lehet van aki találkozott ezzel a típussal.
Köszi, üdv, kovi
sziasztok!
ma hozták a cimben szereplö lcd tvt.
bekapcsolás után egyböl fehér a kép.
hang van müködik minden csak fehér az egész lcd.
pupos kondit nem találtam.
merre induljak el?
üdv:atis
Nem rég vettem egy tévét amit németből hoztak be,majdnem tökéletesen működik csak épp olyan gond van a tévével, hogy az m1-en nincs hang csak sistereg hogyan lehet megoldani.Az antenna kékes felé van fordítva a menüben próbáltam átállítani a hangnormát csak nem találatam meg, hogy hol kell.