Sziasztok !
A fenti TV a Do not Power off SCAN" feliratot mutatja a hálozat bekapcsolásakor. Végigkeres valamit 0-100%-ig majd kezdi előlről. Kezelőegység és távszabályozó nem vezérli, ki sem lehet kapcsolni.
Ha bedugok egy pendrive-ot a saját letöltött firmware-ével akkor felismeri és a Firmware update USB feliratra vált. 0-ról 100%-ra felmegy egy tizedmásodperc alatt, és utánna semmit sem hajlandó csinálni. Ha áramtalanítom kezdi előlről.
Esetleg volt már valakinek ilyen hibája ?
Mi lehet a megoldás ?
Előre is köszönöm a segítséget :
LCDdoki
Sziasztok!
Adott ez az őslelet.
Képcsőcsere volt, eltérítő alat repedt. Sortranya csere és beindult. Ha jól rémlik pár elkó is cserére szorult.
Mostani hiba érdekes, bekapcsolom, hófehér hangyaháború de szaggatottan visít, majd ahogy eltelik pár perc és belmelegszik, még mindig ezt csinálja, de lassabban és hangosabban, plusz a kép ilyenkor ugrál, lüktet, majd a hangyaháború is beáll és onnantól kezdve műkszik.
Mi a fene lehet ez?
Mivel helyrejön, én valami ESR gyanús elkóra gondolnék első körben, de megvárom mit mondtok :)
Köszi!
Üdv:
Pityesz
Üdv. mindenkinek ,17MB110P , VES550UNDS-2D-N12 , feszültség alá helyezve , elkezd villogni piros-zöld , 1 másodpercre bevillan a háttér , önétől átmegy készenlétbe , és nem reagál semmire . USB frissítéssel próbálkoznék , de a Toshiba oldalán csak 55L5xxx Firmware-t találtam . Esetleg megköszönném , ha volna valakinek és elküldene .
Sziasztok! Újabb gondba vagyok. Nevezett tv-nek borzasztó képe van, inkább lefényképeztem mint körül írjam. A tápot átkondiztam, szinte az összes elkó rossz volt, tápfeszek rendben (180V, 12V, 145V, 5V, Stb.). Jól jönne ismét a segítségetek merre keressem a hiba okát? Köszönöm.