Subject: Request for dump file – Toshiba 40L2434DG (L2300 Rev 1.03A.01 / W25Q64)
Hello,
I'm looking for the EEPROM dump (.bin) file for a Toshiba 40L2434DG TV.
Mainboard: L2300 Rev 1.03A.01
Flash memory: W25Q64
Panel: UNV4031-01Y
The TV is stuck during boot ("Do not power off scan") and shows a flipped image. I have a CH341A programmer and I’d like to reflash the SPI memory to fix it.
If anyone has the correct .bin dump, I’d be very grateful if you could share it.
Thank you!
Best regards,
Andrea
Sziasztok!
A fenti készülék hibája,hogy kb.minden ötödik pc-t fogadja az RGB bemeneten,
a többinél nincs videó jel jelenik meg. Amelyik PC-t elfogadja azon is a kép vizszintesen enyhén mozog,remeg. Más funkciók hibátlanok. Ügyfél szerint a készüléken a hiba most 3 év
után jelentkezett.
Ha van valakinek ilyen hibával tapasztalata ,ötlete kérem segitsen.
Köszönöm:
Zalai
Üdv. mindenkinek ,17MB110P , VES550UNDS-2D-N12 , feszültség alá helyezve , elkezd villogni piros-zöld , 1 másodpercre bevillan a háttér , önétől átmegy készenlétbe , és nem reagál semmire . USB frissítéssel próbálkoznék , de a Toshiba oldalán csak 55L5xxx Firmware-t találtam . Esetleg megköszönném , ha volna valakinek és elküldene .
Sziasztok!
Rajzot szeretnék kérni a címben szereplő lcd tv-hez.Leginkább a táp rajzra lenne szükségem, mert nem adja a ki a VBL-t az inverter felé.A táp STRX6768 ill. STRW6765 -tel van felépítve, hang van pr-t léptet, de nem kap az inverter feszkót.
előre is köszönöm : epityu