Sziasztok.
Ingyen elvihető a fenti TV hely hiány miatt. Lomtalanításból szereztem. Rendbe hoztam. Fél évig ezen néztük a DVD- ket. Elég zöldes a képe. Táv nincs hozzá. Üveg lapja tökéletes. A hang rendszere 4 oldal. A házi mozi őse. Szerettük. Ha valakit érdekel, szívesen neki adom. Kidobni egyelőre nincs szívem. Szentendréről lehet elvinni. Gondolom magánba keresetek.
Üdv Zapod.
Sziasztok!
A tárgybeli laposhoz keresnék HIU813S inverter modult vagy BD9897FS kontrol IC-t.
Ebben zárlatos lett az 1. csatorna kimenet.Újjal nem igazán szeretnék kisérletezni,bár a FET-ek jók.Lehet hogy csak megfőtt az IC.Ha valakinek lenne eladó,kérem jelezze.Köszi.Üdv:selindion
Kedves Mesterek!
Az adott TV közepén egy piros hátterű felirat van: CI Plus key Fail!!!
Nem akar eltűnni, csak a menü takarja.
Szoftver frissítés megtörtént, semmi változás.
Minden ötlet jól jön.
Köszönettel.
Sziasztok! Ezzel a gyönyörüséggel szenvedek,a sora vadul rezeg,tápok rendben,átkondizva,rajz nincs,viszont ez tipikus hiba lehet.Aki javított már ilyet súghatna.Köszi.Jano56.
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!", illetve hasonló, vagy érdektelen információt tartalmazó cím!"