Kedves Mesterek!
Az adott TV közepén egy piros hátterű felirat van: CI Plus key Fail!!!
Nem akar eltűnni, csak a menü takarja.
Szoftver frissítés megtörtént, semmi változás.
Minden ötlet jól jön.
Köszönettel.
Sziasztok!
Segítséget kérnék a fenti TV-vel kapcsolatban. Main board hibás volt, az új panel ára 45 ezer lett volna, így az ügyfél szerzett hozzá egy bontottat 15-ért, állítólag tesztelt, hibátlan. Beépítettem a másik panelt, a készülék működik is, csak olyan a képe, mintha szolarizációs lenne. Minden műsorforrásról és a menü és a TXT is rossz. Találtam egy külföldi oldalon egy leírást egy nagyon hasonló hibáról ahol azt írták, hogy a service menüben a kijelző beállítása nem megfelelő és át kell állítani. A gondom az, hogy nem tudok belépni a service menübe. A fellelhető információk alapján minden megoldást kipróbáltam, de sikertelenül. Nem találtam SM-et ehhez a típushoz, A Main típusa 32L4300. Kipróbáltam a 9301-et, a vol- némítást stb... Kérlek titeket, hogy adjatok ötletet, vagy, SM -et, amiben le van írva a belépés menete.
Köszi, Üdv:Zoli
Sziasztok! Itt az újabb probléma! A fent nevezett TV egy pár percig normálisan működik aztán fekete-fehérre vált. Tunerról és scart-ról is ugyan az, OSD-TXT viszont színes. Még nem kaptam szét de hátha valakinek van ötlete mi lehet a hiba? Ez nem tűnik egyszerűnek. Köszönöm.
Sziasztok.
A címben említett TV main hibás volt és vettem bele egyet ami típusra ua, a hiba a T-COM csatlakozásnál van. Bontott a main és elküldték vele a kábelt is aminek a csatlakozója keskenyebb. Na mondom semmi gond átraktam a régi kábelt de nem lett siker, csak kék a kijelző az is halovány.
Összehasonlítottam a két kábelt persze hogy nem stimmel.
Legyetek kedvesek segíteni mi a megoldás, mert én ezekhez még analfa vagyok.
Üdv József.