Sziasztok!
Ennek a gépnek kellene az előlapi proci típusa, ami egy 20 lábú ic, de nem találok rajta semmiféle feliratot, hogy mi is lehet ez.
Egy pár perc után erősen melegszik, és a CLK, és a DATA vonalon csak 1,2V mérhető.
Ha valaki csinált már ilyet, kérem segítsen!
jó estét kolégák!
adott egy clarion drx 6575 rz fejegység ce-net es,amelyet egy alpine 6-os cd tárral szeretnék összehozni.
csak nem tudom hogy kompatibilis-e a két készülék.
a bekötések megvannak,és a kábel készitése folyamatban.
csak érdemes-e foglalkozni vele,+ kábelt késziteni.
csinált-e már vki ilyet?
üdv:atis
Sziasztok! A készülék kijelzője működik, funkciók állíthatók, a rádió rész is hangolható. A végfok kimenetén lévő relék viszont nem kapcsolnak be, a végfokra már nem kerül hangjel, így nem is szól a készülék egyetlen kimenete sem. Van benne egy jó nagy HDMI panel, nagyon sok alkatrésszel, ezen mértem tápokat, amik valószínűleg jók voltak. A készüléket Reseteltem, de nem változott semmi sem. A kijelzőn nem jelennek meg a hangszórókkal kapcsolatos ikonok sem. Ebben a készülékben is ez a HDMI panel okozhatja a készülék problémáit? Valakinek van javítási tapasztalata benne?
Valamiért nem oszcillál egy Yamaha erősítő processzorának a kerámia rezonátora (CSTCE12M0G55).
Ez elromolhat, vagy inkább a processzor hibás? Az XIN és XOUT pontokon csak nagyon kis feszültség van. Elvileg tápfesz fele körüli kellene legyen, ugye?