Sziasztok
Van egy LG42LW579S led tévém ami bizonyos idő közönként pattogó hangot hallat. Hibátlanul működik, de nem tudom ez a pattogó nag ami kb percenként hallható, mi okozhatja? Találkozott már ilyennel valaki?
Tibi
Sziasztok
A nevezett készülék egy kombó (DVD-TV) kérdésem mindössze az lenne. Elképzelhető-e, hogy a s.menüben átállítható a menü nyelv. A felhasználóiban nem szerepel. Köszönöm.
Üdv fórumlakók.
Hozzámkerült egy elég érdekes hibát produkáló samsung TV. Menet közben kb. félóránként mintha újraindulna a készülék. rövid feketeség, majd írja, hogy milyen bemeneten van és a képernyőmód beállítása (kiemelt, film stb.) Mindíg visszaállítódik kiemeltre, viszont a fényerő, kontrasztbeállítások megmaradnak. Amikor először került hozzám, a bekapcsológombja volt rosz, ezt cseréltem, majd ment a készülék rendesen, pár hétre rá kezdte el ezt produkálni.
Azóta: Gombokat, infrát lehúzva is marad a jelenség és a táp teljesen át kell kondenzátorozva, de hiába.
Update: Hajszál pontosan fél óránkánt indul újra. :)
Mi problemája lehet ilyenkor?
Üdvözlet tanyalakók! Egy orion TV Vestel 17IPS62 tipusú tápegység feszültségeinek értékét tudja valaki? Csak villog a power led, de nem kapcsol be a készülék. ha tud valaki segíteni megköszönném!