Szervusztok mesterek! keresem a nevezett tv kapcsolási rajzát.tudna valaki segíteni?????? 11ak28-7 köszönöm Üdv.
Sziasztok!
A fent említett tv ami sorvégfok hibás volt sorkimenő sorvégfok tranyó kondik lettek benne cserélve vezérlő ic is lett bele téve próbára de mégse indul 150V meg van a led átvált zöldre tudna esetleg valaki segíteni mi lehet a gond?
Sziasztok!
Villámos volt az alaplap 17MB97 elszált a firmware meg a proci is, kicseréltem 48" Vox-ra, minden jó, csak fordított a kép.
Probalgattam USB-rôl szervíz menube beolvasni 4 féle VESTEL_D1_Plus_PNL.bin file-t (40-55") többet nem talaltam, de mindegyik fordított, valamelyikkel rosszabb a rezolució is.
Model:VOX LED TV40D750
Képernyô tipusa: VES395UNDC-2D-N01, van valakinek esetleg VESTEL_D1_Plus_PNL.bin fajlja 32" tol nagyobb, hatha jo lesz vele..
Üdv Urak!
Egy ideje küzdök ezzel a TV-vel. Úgy tűnik a táp (STRW6253 IC) nem terhelhető. 5V stabil (erre szabályoz), de a 14-18(?)V csak kb. 12V, és a TV indulásakor összeesik, majd újraindul, de ellenállással sem terhelhető. Egy kapcsolási rajz is sokat segítene, mert legalább az invertert le tudnám tesztelni. Valamilyen Vestel sasszi ez a dög, de beazonosítani nem tudom. A táp-inverter panelen van 1 sárga címke: MB J4 ROHS és 22/04-4/1-8 felirattal, de ebből sem derül ki számomra semmi.
Kondik tökéletesek, de az összeset ki is cseréltem kínomban. STRW6253, opto, dióda csere sem segített.