Sziasztok!
Szeretne valaki foglalkozni vele???
Szép pofás gép.
Én nem tudom kicserélni, de ha kell vkinek az alaplap elboltolhatjuk, egyik szakié a gép és nálam van egy ideje.
(csövét vinnék holnap)
Üdv:
Pityesz 
Ma szétkaptam, és a hátlapra fel volt csavarozva egy műanyag, amiben egy nehéz fém tömb lakik, ez mi a fenét szolgál???
Sziasztok!
Jó kis occo tuskós tv. Még a JVC is elhatárolódik tőle. Tápok jók a main-on (T.MT5310.91A 12016)is. A szokásos firmware hibára gondolok amit bele is írnék az MX25L6506E flash-be.Viszont nincs mit bele írjak. Valakinél van-e működő ilyen tv amiből ki lehetne menteni a firmware-t? Előre is köszi.
Sziasztok.
Telefunken Palcolor FS435MV típusú tévé beállítására(csatorna beállítás) lennék kiváncsi.(Sasszi szám nincs a hátulján) IRC81038 távirányító van hozzá, de nincs rajta menü gomb a beállításhoz.Hogyan lehet előcsalogatni ezt a funkciót, mert a tévé előlapján sincs ilyen gomb.Az eredeti távija nincs meg.Aki tudja légyszi írja meg.Köszi.
A típust be szabad írni a címbe!
Kalex
Üdvözlöm a Kollégákat!
A kapcsolási rajz alapján lekövetve a hang processzor bemeneti pontjaira eljut a hangjel. A készülék többi funkciója hibátlan, tápfeszültségek jók. Hibás lehet a hang processzor (MSP3415DP), esetleg van valami beállítási lehetősége a vezérlőnek? 
Ha valaki találkozott ilyen hibával kérem ossza meg a tapasztalatait.
Köris