Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

VORTEX TV2907PF

TV - EPROM
Type: (ZIP)
Size
494.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar vortex manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    VORTEX TV-2907PF TV2907PF TV 2907 PF
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Vortex led -V 1919zh8dc nem működik
Sziasztok!
A tápegység nem indul és segítséget kérnék a a táp ic beazonosításához esetleg beszerzéséhez.A panel HK-T. SP 9202P70.
Köszönettel: Laci
VORTEX LED-V19C02D TV-ben a CV9202L-S modul felrobbant táphiba miatt
Ez a kis 19' led-es megvilágítású olcsó kínai TV 1366x768 felbontással bír. VORTEX LED-V19C02D , benne két modullal a kommutációs tápegység LXC1202, 2013 -as gyártmány és a másik lapka a CV9202L-S több fajta készülékben is megtalálható. Működés közben eltűnt a kép majd égett szag érződött a belsejéből, többet nem indult. Egy nagyon gyengén szűrt tápegységgel alulméretezett kondenzátorok rendelkezik, ezért a készülék élettartama alig több mint 2-3 év. Az LXC1202 tápegység 12V állít elő 220V hálózatról. A primer részen a C110: 33uF/400V helyett 47uF/450V-ra lett cserélve, Felpuffadt és zárlatos lett a szekunder 12V szűrésénél a C212: 470uF/25V , ez okozta a PCB oldalom az égést lásd a mellékelt fényképeken: ezen már nem sikerült segíteni eddig... A tápban még cseréltem a C212 és C214 et 1000uF/35V -ra, a C213 -at 470uF/35V-ra. Várok tippeket a hiba megoldásához . Részlegesen hasonlít a Supra_bbk_cv9202l-t rajzával, de mégsem egyezik teljesen.
Vortex VLED-32T1D T-con összekötő szalagkábel keresés
Kedves Kollégák!
Háttérvilágítást cseréltem ebben a Vortex VLED-32T1D típusú TV-ben.
A probléma az, hogy közben elveszett a képen fehér színnel jelölt U alakú szalagkábel és ennek hiányában a készülék nem használható. Elvitte a cica vagy tán az UFO-k ?
A háttérvilágítás most már rendben.
Nincs valakinek bontásból ilyen ?
39"os vortex ujra indulgat
Sziasztok. Van eme saját LED-V39zd01 számú  CV9203HB39-11-E3 alaplappal szerelt tv-m. Kb 1-1,5 éve led hibával került hozzám, melyet megjavítottam és azóta is teszi a dolgát. Viszont nem rég elkezdett egy olyat csinálni ,hogy először csak 1 max 2 szerre indult el . Most viszont már 4-6  újra indulás is van és azután megy sokáig illetve lekapcsig. Ha újra indítom ugyan az, mindegy hogy hidegen vagy melegen.Az indulásnál azt csinálja hogy távval bekapcs, készenléti led zöldre vált , logó majd bejön a műsor forrásról a kép ( jelen esetben hdmi ) hang pedig nincs csak zaj ( Mint a régi tv-ken adás szünetben ) . ekkor leáll, led piros majd zöld és ez újra indul.Amikor úgymond elkapja akkor az idők végezetéig megy hibátlanul. Kérdésem hogy szerintetek softver vagy inkább alkatrész probléma lehet ? Köszi , szép napot
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce