Üdv. Mindenkinek!
Szeretnék segítséget kérni 2db.lemezjátszó készülék tű beazonosításához ill. mit ajánlotok bele.
TelefunkeN S900
Unitra G-1100FS Daniel.
Kösszönöm.
Sziasztok!
A fent említett autórádió nem olvassa be a lemezeket amik lehetnek gyáriak vagy írottak teljesen mindegy neki, annyit ír ki hogy error!
Van benne egy szalagkábel amivel csatlakozik a dvd egység az alaplaphoz (fólia kábel) és azon van olyan fólia csík ami mintha fel lenne jöve,pontosan nem tudom,hogy meddig megy be az aljzatba és érintkezik e ott benn.Nem tudom,hogy okozhatja e ez esetleg a be nem olvasási hibát!
Amúgy minden funkciója tökéletesen üzemel a gépezetnek!Ha esetleg valakinek lenne ötlete hogy rajzot merr4e keressek azt megköszönném!
UI:Az a problémám,hogy ilyen kábelem nincsen csak keskenyebb ez ha jól számoltam 20-eres,ha más nem lesz akkor kiváltom valami mással csak nem biztos,hogy ez miatt nem olvas lemezeket de lehet hogy igen!Amíg ezt nem küszöbölöm ki addig nem tudom sajna a választ!De ha van tippetek mit nézzek meg akkor köszönettel elfogadom!
Üdv:morfeus
Üdv! Kaptam egy Behringer UB1204FX-Pro keverőt. Nem csinál semmit címmel.
Kiszerelve nem látható külsérelmi nyom . TOP245Y Ic-t cseréltem , ekkor elindult a táp , névlegesen kb megvannak a terheletlen feszültségek. Ha helyrére rakom akkor sajnos ezek lemennek nullára.
Tiszteletem a kollega uraknak!
Ami kimaradt az életemből, autórádió kodfejtés.
Keresztgyermekem, két éve használt Seat-jában elkövette azt a felelőtlenséget, hogy a télre készülve aksit cserélt. (jogosan)
Meglepődve tapasztalta, hogy a mellékelt képen szereplő rádiója , kódot kér, és az mint olyan nincs! Néhány kisérletezés után, a masina nálam kötött ki, azzal, hogy : Te majd ugye megcsinálod!
Feltehetően az EEPROM tartalomból olvasható lenne, de itt megáll a tudományom, mert se eszközöm, se rutinom nincs ezen a téren.
Mondhatnám: SEGÍTSÉG !
Nagyon szépen köszönök minden előremutató hozzászólást.
Üdvözlettel: exGelkás