Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

WHIRLPOOL AKP 237 IX

COOKER - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
111.0 KB
Page
6
Category
COOKER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar whirlpool manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
WHIRLPOOL AKP 237 IX service manual (1st page)
Preview of WHIRLPOOL AKP 237 IX [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
WHIRLPOOL AKP 237 IX service manual (2nd page)
Preview of WHIRLPOOL AKP 237 IX [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    WHIRLPOOL AKP 237 IX
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant COOKER forum topics:
Whirlpool AWE 2215 villog a szervizkulcs.
Tudna valaki segiteni a kovetkezo problema megoldasaban? Van egy whirlpool 214 es feloltoltos mosogep nalam, amely indulaskor nem indul amig a vizpompat ki nem uritem. addig veszi a programot es a szervizkulcs ego kezd egni. pompa uritese utan elindul es vegigviszi a programot.
Whirlpool AWE7519 vezérlő elektronikában alkatrész azonositása
Sziasztok! Nulla szakadás miatt túlfeszt kapott a gép.Táp javitás után a dob nem forog. T21 jelzésű smd alkatrész a gyanúsitott,de nem tudom beazonosítani,mi ez.Gondolom tranzisztor,de sehogy nem jutok nyomára.Tud valaki segíteni? Üdvözlettel Reparator1 A panel L2524,fotót a kívánságnk megfelelően csatoltam
Whirlpool FL5105 elöltöltős mosógép
Sziasztok. Van egy Whirlpool FL5105 elöltöltős mosógépem. A program kapcsoló 2-3 másodpercig mindenprogramban elindul és utánna megál csak a szivattyú program megy végig de a főmotor itt sem megy.Programkapcsoló hiba lessz? Előre is köszi a segitségedet. Üdv.Ludman
Whirlpool AWOD 1010EX mosógép panelon lévő alkatrész értéke (induktivitás), ha valakinél van ilyen, érdekelne.(Megoldva,remélem)
Üdvözletem! Whirlpool AWOD 1010EX mosógép panelon lévő megjelőlt ellenállás (közben kiderült ez egy induktor)értéke, ha valakinél van ilyen, érdekelne. Van ez a szerkezet. Javításra került hogy megállt mosás közben,a víz még benne volt. Való igaz se kép, se hang. A kijelzők nem világítanak, ez már gyanúsnak tűnt. A perifériák elvileg rendben ,bár a szivattyúból kijött pár apró gomb,golyó.. További mérések még vissza vannak. Kivettem a PRK.át. Bitron, a csatolmányon lévő adatokkal. A panelen a tápban egy ellenállást találtam ami, mérésre 0. ohm, meg van barnulva enyhe szaga is van,a vonalkódok nem igazán beazonosíthatóak már. Sőt némi trutyi is kiforrt az oldalára. Saccra fehér, barna, barna,talán arany.. További méricskélésnél kiderült a trafó primer oldala szakadt. Szóval, ahogy néztem az ellenállás vele sorban van,volt. A kérdés ez vajon mitől dobta be a kulcsot, szakadt meg? Igazából okot nem találtam, egyenlőre. A dolog szépséghibája a PRK gyártása 3 éves, de alig egy fél éve vették, persze se blokk, se gari papír. Úgy hogy nem ártana életre kelteni. Maga a trafó hasonló agy halott AWD panelből gondolom, elvileg jó lenne,már ha tudok keríteni. Azért ez szép, hogy ennyire be van a meghibásodás tervezve, még szinte el sem adják azt reszeltek a gépnek.. Szóval, ha valakinél kéznél van egy panel ,vagy van bontott tr. alkatrésznek, az ne kíméljen. Köszönöm.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce