Programválasztó hosszan nyom, sok led világít, utána start és elindul de nincs programjelzés, csak villog a start. Gondolom valami tesztprogram. Utána reset, újraindít, müxik. Valameddig.
5let?
Szép estét!
Üdv mindenkinek.
Whirlpool m506 mikró ventilátorja beadta az unalmast. Nem hajlandó forogni szétszedtem kitakarítottam a kosztól kapott egy kis kenőanyagot de semmi.Áramot a tányérforgató motortól kaja,az rendben működik. Igazából olyan mintha indulna de csak rezgő mozdulatot csinál kézzel forgatva szépen forog nem szorul.Semmilyen rajzot nem találtam feszt.nem mértem még.Venti csere vagy kuka, mikró javításban nem vagyok otthon,kidobni sajnálnám mert egyébként nagyon jó gép tizen éve hibátlanúl megy.Minden segítségetszivesen vennék.
Köszönettel.
Harley-D,m_stuart és kozak_g ne szóljon hozzá .
Sziasztok !
Csak azért vállaltuk mert ismerősé . A kollégám elhozta az előlapot a címről . A kapcsoló és FUSE elenállás között fólia szakadás .Az előző szerelő kiforrasztotta , és beforrasztotta , a mem. IC-t . Ráírta , hogy ez és ez a hibája . A M.P. "Javítását nem vállalom " címkéje is rajta van . A panelen szerepel a M. száma . A címke viszont hiányzik róla . Lakkozott bevonatú a NYÁK . A prociról lemostam a védőlakkot . Felirat nem látható rajta .A tápegységet szemmel láthatóan javította már benne valaki . Mivel ritka típus , ezért nehéz hozzá , bontott alkatrészt találni .
Ehhez kérem a segítségeteket !
Amit , előre is , köszönök .
Jano
Hali!
Elakadtam a fent említett mosogatógéppel. Alap probléma az volt, hogy nem ürített. Ezt megoldottam, majd 1 mosogatás lement. Ezutan annyir csinál, hogy a LED villg rajta. Folyamatosan nincs szünet közben. NTC és beeresztő szelep cserélve, a gond ugyanaz. Semmit sem csinál csak villog. Panelt kiszedtem kondit kicseréltem, semmi javulás. ESam programmal kiolvasva nem volt hiba, újraírás utan sincsen változás. Közben program memóriát is kicseréltem, semmi változás. Annyit csinál, ha villogás közben lehúzom az NTC vezetékét akkor kiürít és kiáll NTC hibára. Majd rádigom és rezet után ugyanúgy visszatér a villogás. Szivattyú, fűtés, ajtózár, triakok rendben vannak. Valakinek van ötlete?
Üdv!
A potméter kontaktos volt, nyomás hatására elindult, és az ADP 4300 WH programját bele írva működik! Üdv!