Sziasztok,
Ma a Zanussi ZWQ5100-as mosógép mosás közben leállt, víz is maradt benne. Kivettük a ruhákat kikapcs/bekapcs nem segít, kihúztam a konnektorból, vissza, az sem segít. Bármelyik programra kapcsolok megy pár másodpercet, egy párat teker és leáll. LED nem villog vissza semmilyen hibakódot.
Valakinek valami javaslata?
Előre is köszi a segítséget.
Köszi:
Gezso
Üdv Urak!
Lenne a címbeli mosógép. Normál mosáskor nem használja ki az öblítőt. Ha csak öblítésre teszik, akkor nem marad benn az öblítő. Mi lehet a gondja? A gépet nem láttam, csak a tulaj elmondása alapján írok. Jó lenne pár ötlet. Lehet légcsapda dugulás? Már nézte egy szerelő, ő programkapcsoló cserét javasolt. Valóban az lehet hibás?
Üdv! Tomi
Sziasztok! Zanussi zwf 1000 m szimering/csapágy méretét szeretném megtudni. SM nem írja. Köszönöm!
Üdv!
A probléma a következő. Egy zanussi advantage 500 mosógép mechanikus programkapcsolója nem hajlandó sehonnan sem továbbmenni. A mosást csak úgy hajlandó megcsinálni ha kézzel időnként odébb van tekereve a kapcsoló. A szinkronmotor megy, az adott helyen lévő dolgokat csinálja a végtelenségig. Ez magának a kapcsolónak a hibája, vagy van valamilyen villamos hiba ami ilyet okozhat?
Ha kapcsolóhiba, van-e valakinek bontott progikapcsolója?
Köszi, Gyula