Üdvözlet!
Segítséget szeretnék kérni Zanussi FL-411C elöltöltős mosógép javításával kapcsolatban.A hibajelenség a következő volt: elindult a mosás rendben ,majd egy kis idő múlva leverte a hálózati kismegszakítót.Áramtalanítottam a gépet majd visszakapcsoltam a kismegszakítót ,mikor a gépet újra akartam indítani ismét leverte a biztosítót.Azt gondoltam elsőre,hogy talán fűtőszál lesz de gondoltam kipróbálom a gépet csak centrifuga üzemmódban mert ha jól hiszem ilyenkor nem megy a fűtés,de így is lecsapta a kismegszakítót .Úgy gondolom programkapcsoló baja lehet.Jól gondolom?Esetleg valamiféle szerviz manual lenne hozzá?Nem igazán tudom kibányászni a kapcsolót a helyéről.Segítséget előre is köszönöm.
Sziasztok!
A gép néha nem fűt, illetve szárít. Szétszedve mindent jónak találtam, fűtőszál, hőérzékelő, relé, stb..
Valaki találkozott már hasonló problémával? Igazából nem tudom merre induljak. A mosogatási idők rendben vannak. Ha jól tudom fűtésnél a program megvárja a megfelelő hőfokot. Ha így van akkor csak a hőérzékelő lehet a ludas, bár ilyen érzékelővel ami néha működik néha nem, még nem találkoztam.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Sziasztok!
Ezt a Zanussi porszívót kellene szétszednem. Találok rajta 3 db csavart /egyet az alján, és kettőt fölülről, a porzsák kinyitásakor. / Ez még nem elég. Lehet, hogy a fekete gombokat ki kellene pattintani? Könnyen nem megy...Hol van még rögzítve?
Szerk: A bekapcsoló gomb alatt van!
Köszi.