Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ZANUSSI ZWG6120

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
9.8 MB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar zanussi manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ZANUSSI ZWG-6120 ZWG6120 ZWG 6120
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Zanussi ZKT623LX 67D kerámia lapos főzőlapban mind a 4 lapot nem lehet együtt használni.
Üdv! Javítanék egy Zanussi ZKT623LX 67D kerámia lapos főzőlapot, mind a 4 lapot nem lehet együtt használni. Tulajdonképpen ez csak járulékosan került a képbe,mert az alsó sütőben (ZOB482XQ) körfűtőt kellett cserélni Nézzem meg ezt is. Sok energiát nem akarok bele feccelni,ha nincs értelme.. 2 fázisra van bekötve,így nincs reteszelése,eddig mind a 4 mehetett együtt,de egy ideje,ha a legnagyobbat bekapcsolják, lekapcsol mind. Szétszedve sok mindent a reléken kívül nem lehet cserélgetni,de nem is látszik rajtuk semmi égés,stb. Lapok amúgy mennek,szóval mi figyeli az áram felvételt,vagy mitől gárgyult meg?
Zanussi kombinált hűtő
Helló! Az ominózus készülék a kedvenc anyósomé, így erősen ajánlott vmi jót mondanom neki. Nos a gond az vele, hogy kb egy órát megy és kb ugyanennyit pihen, mindezt egyes fokozaton. Hűteni jól hűt, bár mérni nem mértem, de nem romlanak benne az ételek. Alól 2 és fél fiók, felül úgy 120 liter sajnos hirtelen tipust nem tudok írni úgy kb 5 éves. Normális, hogy ennyit megy? Az áramfelvétele olyan 800mA , gondolom az megfelelő. Üdv.. Ízirájder
Zanussi sütő nem melegít
Sziasztok . Elhalálozott a sütő hőfok szabályzója   és ezzel csak annyi a gond , hogy 20e Ft , és ki kellene váltani valami olcsóval . Az eredetinek három kivezetése van és valamit kapcsol kikapcsolt állapotba is , rajzot nem találtam , mi az a alaphelyzet kapcsoló , milyen funkciót veszít a sütő ha kihagyom , vagy átkötöm azt az alaphelyzeti kapcsolót . Valami ötlet vagy rajz ?
https://orczy.com/suto_hofokszabalyzo_electroluxrendelesre_76549?keyword=3890785052
Zanussi ZDC8202PZ (LINDO 300) szárítógép három csippanással leáll
Sziasztok!

Nemrég kaptam egy ruhaszárító gépet azzal, hogy időnként leáll. Az első próbakor 5-10 perc működés után le is állt, pirosan villogott a start gomb, és három gyors egymásutáni csippanást ismételgetett (gondolom a csipogások száma a mérvadó, nem az imétlésszám). 2 nap pihi után megint leállt az elején, de most csak hosszabb (5-10 per) kikapcsot követően volt hajlandó indulni, utána viszont végig is ment.
A Zanussi oldalán talált infó szerint elvileg ezt valami vízérzékelő okozhatja (t.i. a gép aljába kerülne víz), ám a korábbi tulaj elmondása alapján azzal nincs gond, hacsak nem valami érzékelő rakoncátlankodik.

Mielőtt komolyabban nekiugrok, az első kérdésem, hogy esetleg találkozott valaki hasonlóval?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce