Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

14PT1353 58.BIN

TV - EPROM
Type: (E2P)
Size
63.4 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar 14 manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    14PT-1353 14PT1353 58.BIN 14 PT 1353 58 .BIN
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips 17CT2619 CTX-E mellé hangolja az adókat
Szevasztok Volt itt már régen egy ilyen muzeális tv m,igaz hogy más baja volt,de el indult,na most az a baj hogy nem tisztán ál rá a bekeresett adóra,a finom hangolás se segit,mert tisztára nem egészen hozza ki ,kis pici csikok látszanak benne,jó lenne tudni meik az AFC tekrcse,mert nagy a valószinusége hogy a benne lévő kondi szarakodik,de rajz nélkül nem igazán tudom meik a tekercs,mert van belőlük egy pár esetleg tudnátok segiteni,közben megleltem a tanyán a rajzot is.
Philips 32pfl4007k_12 minden hajnalba bekapcsol.
Üdvüzlet nindenkinek. Segitséget szeretnék kérni a fent nevezett tv vel kapcsolatba, ami a következőt csinálja....Minden hajnalba kb 4-5 óra között standby-ból bekapcsolja magát, de úgy hogy az usb aljzatait aktiválja, (perifériáit) kb 5-15 perc után meg visszahelyezi magát stand by-ra, de hangot, és képet nem ad, (nem is kell neki mert alszunk) majd pár perc múlva megismétli ezt.
Olybá tűnik, mintha automatikus frissytést keresne, hétköznap, mert szombat vasárnap nem mibdig csinálja. Ezt a műveletet, ha elvégezte, és visszament standby-ra utánna egész nap hajnal 4-5-ig tökéletesen és normálisan viselkedik. Tisztára úgy viselkedik, mintha rá volna programozva, hogy az interneten (lan-hálozaton) keressen mindig frissitést, de nem számitógépnek használjuk, hanem tv-nek. Ezt azóta lehetett észrevenni, mióta ledszallagos háttérvilágitást rektunk rá az usb portjáról táplálva. Ekkor jöttem rá, hogy aktiválgatja az 5,v-os részét standby ba, de ugyanakkor az "üzem" jelző ledje nem változik "be " kapcsolt állásra, tehát maga az rf rész nem megy.  Kábel tv-n vagyunk, és a készülék kártyakezelőjét használjuk  azóta tovább tartja "bekapcsolva magát" mint ha a kártya, és interfésze nem volna rádugva, rendes antennán.  Tudom egy kicsit zavarosnak tünik, de egyszerűen leirva ezt csinálja, és jellemzően hétköznap....A jelenség olyannak tűnik, (tudom hülyén fog hangzani de csak az egyértelműség kedvéért) mintha munkanapokon vagy automatikusan keresne frissitést. Egyszerűen foggalmam sincs róla, hogy mi váltja ezt ki nála, de ezt első perc óta csinálj, mintha a "belső" menüjébe, vagy paraméterezésébe be lenne állitva, az autó frissités. És ha van ilyen menüpont azt meg egyszerüen nem tudom hol keressem...... Minden ötletnek segitségnek nagyon örülnék, mert mióta központi antennán vagyun, azóta hajnalanta igen idegesitő a jelenség.   Köszönettel: kocici. 
 
SUNGOO 42.02
Jó napot Kollégák! Nem tudja vki,hogy milyen tcon és inverter való ebbe a csodába! Került hozzám egy félig kibelezett példány... Előre is köszönöm! Üdv
Deawoo LCD nem indul. DLP-32C2
Sziasztok! Készenlét van, bekapcsolom tasztról (táv nincs), de visszaáll készenlétbe. Sosem foglalkoztam LCD-vel. Belenyomuljak vagy inkább adjam el neten kompletten hibásan? Üdv és köszi! Pityesz
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce