Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

20 PT 138-58R

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
631.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar 20 manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    20 PT 13858R 13858 138 58R 138-58R
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
recor rc4020 szinkron hiba
Sziasztok! Fenti belsővel szerelt (valójában panascanic) tv-vel gyűlt meg a bajom. Tulaj UPC műholddal használja. Csatornák kb felén szinkron és hang hiányzik, másik fele jó! Tulaj már kölcsönadta t-hom-os és UPC-s beltérihez is, ott is ua. Készüléket elhoztam, próbáltam antennáról és t-hom-os beltériről, hiba nem jelentkezik. C512 púpos volt, R505 12K égett és c504 470nF egyik kivezetésnél olvadt, cserélve. Tudom ezeknek szinkronhibához vajmi köze. Sortáp 115,8V-ról beállítva 115V-ra. Afc szabályzás működik. HEF tápfesz:10,45V. Sorvégtranyó BU2508DF helyett 1803dhi, nem melegszik és már régebben építette be valaki,ezért nem is cseréltem. Készülék visszaszállítva, hiba ua. Scart kábel megfordítva is ugyanolyan. Lehet UPC beltérin állítani valamit, hogy szinron stabil legyen? Segítséget köszönöm István.
Lg 32ld320 lcd tv USB bemenete !?
Szevasztok emberek! Van egy munkatarsamnak egy ilyen masinaja es azt mondta ,latott v-mi olyasmi videot,h az USB csatijat szoftozassal fellehet eleszteni egyeb multimedias eszkozok kezelesere,mert ugyanis most allitolag csak "szervizeleshez" hasznalhato . Ha jol tudom akkor egy uj szoftver megoldana a problemat. :) De saja nem tudom merre talalok ilyesmit hozza! Ha v-ki tudna a megoldast kerem irja meg . Addig is koszonet! P.Laci
ORION T2120MTX-SILVER chassis EC1PT90 TV rajz keresés
Tisztelt Elektrotanya ! ERNŐ vagyok,most léptem be az elektrotanyára,üdvözlök mindenkit. Egy ORION T2120MTX-SILVER chassis EC1PT90 típusu TV Javitásához,szeretnék tanácsot,vagy kapcsolási rajzot kérni. A hibajelenség a következő: A tápegységet a sorkimenőn át 60W-os ízzóval terhelve,az 5V-os standby 7805-ös ic bemenetén kb 4,75V-ot mérek.Ha az ic kimenő lábát szabadon hagyom,akkor a bemeneti lábon 8.5V van ami a schottky dióda katódjárol jön az eredeti 12V helyett. A stab IC jó mert kicseréltem, a körben levő LM317-es ic bemenő lába a levegőben. Mi terhelheti ezt az egész 12V-os kört? A PT190-es rajz nem azonos az EC1PT90-es rajzzal mert pl. ebben 2db 7805-ös van. Ha valaki tud tanácsot vagy rajzot adni elöre is köszönöm. Üdv: ERNŐ
Philips 46PFL3208H/12 Csak háttérvilágítás van
Sziasztok! Fent megnevezett típusú TV-nek a következő a hibája: -Adok neki 230-at -Bekapcsol -Megjelenik a Philips logó -Elsötétül a kép, csak háttérvilágítás marad Tápegységében jó néhány felfújt kondi volt, azokat cseréltem, de a jelenség megmaradt. Találkoztam már olyan TV-vel, ahol volt rajta Reset gomb, amivel a szoftvert visszaállíthattam eredeti állapotba, de sajnos ezen a típuson nincs ilyen. Próbáltam még a User Manual szerint egy szoftverfrissítést, de sajnos ez sem jött be, nem olvassa be a pendriveot amin az újabb szoftver van. Valakinek van valamilyen ötlete, hogy mivel tudnám feltámasztani? Köszi előre a válaszokat.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce