Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

28R7580

TV - EPROM
Type: (E2P)
Size
280.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar 28 manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    28R-7580 28R7580 28 7580
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
17MB95 kép megfordítása - Megoldva
Sziasztok!

Megint van két 17MB95 mainnal szerelt Toshiba tv, amiben main csere után a kép fejje lefelé van.

A gyári Toshiba frissítés upgrade_mb90.bin csak 60Mb méretű végigmegy, de ezt a beállítást nem módosítja. A komplett frissítés amit az usb_auto_update_A1.txt vezényel le, abban az mb90_en.bin 113 Mb méretű és a conf részt is újraírja. Valószínűleg azzal jó lenne, de ilyet nem nagyon lehet találni.

Az USB operations megoldásban lejön 14 fájl, mindenhol azt írják hogy a VESTEL_D1_Plus_PNL.bin fájl cseréjével vagy módosításával megfordítható a kép - de bármennyit próbáltam csak a normal / jeida beállítást vagy a színeket tudtam elállítani.
Egy orosz fórum szerint: " Képernyő elforgatása - 71 sor a VESTEL_D1_Plus_TMG.bin fájlban" és " A VESA / JEIDA üzemmódot a VESTEL_D1_Plus_TMG.bin fájl 18. sora határozza meg.". Sajnos 17MB95 -nél nem stimmel.

A vestel_toolbox alkalmazásban sem találtam ilyen menüpontot.

Tudja valaki a megoldást?
Előre is köszönöm!
Joco

 
Orion LCD PT26S tv BL indításkor visszalép STBY-ba = MEGOLDVA!
Tisztelt Fórumlakók ! A címben említett tvben Vestel 17PW26-4 táp lapul, amikor indítaná a BL invertert, kicsit meghúzza a +24V-ot,a lámpák megvillannak, és visszalép stby-ba. Van amikor napokig is működik rendesen, van hogy nem lehet bekapcsolni. Szekundert kielkóztam ( de a régiek sem voltak rosszak), az inverteren is cseréltem a 2 elkót ( 6632L-0550A ), lámpák, inverter jónak tünnek, próbáltam más terheléssel a 24V-on, akkor is ezt csinálja. Mintha a primer nem alkalmazkodna a terheléshez.. Van-e valami tapastalat ilyen hibával? Köszönöm, Üdv! Gondif
CW29A114NRXXEC (KS7A Talán) ordítva letilt (Megoldva)
Sziasztok! Thomson csöves tv, gyönyörű képpel, amíg le nem tilt. 15 perc elteltével robaj a hangszórókból, mintha kitépnék a hálózatbó és leáll, majd újraindul. Lepróbáltam, tényleg ezt csinálja, de most abszolute be sem kapcsol. Szombaton folytatás, de mégis mi csinálhatott a totál KO előtt ilyen leállásokat???? Üdv: Pityesz
Gaba GLV2403 bekapcsoláskor lefagy. (Megoldva)
Szevasztok! Fenti Gaba LCD HK-T.SP9202P70 alaplappal, bekapcsol stbyról távirányítóval is. A led átvált zöldre, de onnan semmit nem csinál, lefagy, a távra se reagál. Nagy valószínűség szerint az U4 25Q32 tartalma sérült. Átírás újraírás nem oldotta meg. Sajnos hozzávaló tartalmat sehol nem találtam. Hátha van mentése valamelyikőtöknek. Alternatívaként, mivel a Vortex LED-V19ZH8DC ugyan ezzel az alaplappal készült, talán annak a mentése is jó volna. üdv Dr.Távadó
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce