Sziasztok!
A címben említett laptop családi tulajdon, a feleségem szokta használni. Intel core2 duo P8700 processzor és intel GM45 chipset (azt hiszem) van benne. Gyakorlatilag mindenféle előjel nélkül ma elkezdett az USB nem rendesen működni, egyik se. Ami érdekes, hogy ezt leszámítva a gép úgy tűnik rendesen működik. Kipróbáltam két USB egeret, egy pendrive-ot és egy USB wlan csatolót, a különböző portokba dugdosva, de egyik sem működött sehol, azt írja a win 7, hogy nem tudja felismerni az USB eszközt, a Laptopnak van egy beépített memóriakártya olvasó egysége is, ez sem működik. Ami még érdekes, hogy van egy Sony fényképezőm ami viszont így is tökéletesen működik "pendrive" módban a négy USB portból kettőn. Mi ez, egy kezdődő BGA betegség?
hallotam már hogy a grafikus vezérlö és még sok más néha néha bele van épitve a processzorba valahogy.
és az lenne a kérdésem hogy ennél a modellnél simán cserélhetem e a procit egy ugyan ilyen foglalatosra vagy pontosan ebböl a tipusból kell bele másik?
Sziasztok
Tud nekem valaki segíteni egy HP NX6325 tápegység rajzzal? Mármint a laptop belső DC csati utáni részével.. A DC csati után van egy FET.. Ha azt átkötöm, megy a gép.. De a FET gate lába nincs lehúzva.. Kellene egy rajz, hogy mire való az a FET, s miért nincs nyitva.. Q72
Köszi
Laci
Szép napot mindenkinek!
A fent említett gépet ma kaptam, töltő javítása után elindult. Viszont a billentyűzettel gondjaim vannak: a 9-s gomb lenyomására 1234-t ír, az "L" gombra asdfű-vel válaszol. Kérdésem, lehet e beállítási gond, vagy klaviatura csere? A többi gombja múkod. Köszönöm.