Hali!
Van nálam egy ilyen monitor javítás alatt...az a hibája, hogy a képe olyan érdekes, mintha szellemképes lenne. ill a színek kicsit elmosódottak.
Valakinek van ötlete mi lehet ez?
Attila
Sziasztok!
Keresek ACER AL1718A monitorhoz flash tartalmat.
Sajnos ilyen mentésem nincs, az AL1716, AL1717 tartalmakkal el sem indul.
Súlyos táphiba miatt az órajel, a képhelyzetek nem állíthatóak be illetve pld. a függ. képhelyzet 100% fixen, 2 cm eltolással.
Egyéb flash tartalmakat bepróbálva ezen paraméterek beállnak, de ha pld nincs menü, akkor hiába, használhatatlanok.
Saját bin állományt többször visszaírva látszólag jó az első újraindításig.
Valakinek mentése esetleg?
Üdv: Sándor
Van egy Acer AL1715 típusú monitorom, ami induláskor 3-4 másodpercig rendesen mutatja a képet, majd nem látszik semmi. Elemlámpával bevilágítva látszik halványan a megjelenített kép. Innen gondlom, hogy a háttérvilágítással lesz probléma.
Valamint halk ciripelő hang is hallható, mikor a monitor nem ad képet.
Nem igazán tudom, hogyan tudom kideríteni a hiba pontos okát, ezért gondoltam, hogy itt kérek segítséget.
A segítségeteket előre is nagyon köszönöm!
Üdv a lakóknak.
Adott monitoron randomszerűen az alábbi hibajelenség jön elő, függőleges csíkok képében.
Van amikor 2 hét, előfordult 2 óra használat után is. Egyéb esetben kifogástalan a kép, tehát nem fóliaszakadt stb. Első körben a táp nem megfelelő működésére gondolok.