Üdv
Egy ismerősömnek van egy Wharfedale Modus Sub-bass passzív mély ládája amit most kapott. Távmegoldást kért tőlem hogyan kössön rá erősítőt. Nos itt a linken látható a doboz.
http://www.adverts.ie/pro-audio/wharfedale-modus-sub-bass-speaker/578509
A gondom minek ennyi csatlakozás egy passzív ládának. Ha még kettő pár volna ok mert sztereó bemenetű azaz valószínű dupla tekercses a hangszórója. De 4 pár csatival mit lehet kezdeni?
Tanácsaitokat köszönöm.
Laci
Szevasztok
Errő az ic ről szeretnék kérni valamilyen adatot.
Egy házimoziba van,valamilyen audióprocilehet vagy nemtudom,de ebből kellene hogy kijöjjön valami,de nem gyün.
A mély láda mélysugárzó meghajtó 15 lábú erösítő ic ^két darab csatoló kondi szétrobbant és nem tudom megállapítani hogy mi volt bennne kérlek segítsetek ,hogy ha valakinek van rajza róla. A panelről csatoltam képeket.
Sziasztok!
A címben szereplő hangdoboz végfok (STA369BWS) csere (mert beáztatták) után a saját 12V-os akkujáról hibátlanul működik, de amikor beindul a hálózati tápja, lenémul.
A tápegysége az akkut tölti, és a végfok számára 25,7V-os tápot is ad, az mégsem szól, lenémul.
A végfok D osztályú, I2S adatbuszon kapja a meghajtást.
A hálózati tápról is (nagyobb teljesítménnnyel, mint akkuról) szólnia kellene.
Talán a 25,7V túl magas (24V a határadata), ezért a tápfesz management letiltja?
Borzasztó apró smd benne minden, mérni még tűheggyel is alig lehet.
Mi a hozzáértők véleménye?