Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ADMIRAL TG-203AM DUMP

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
328.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar admiral manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ADMIRAL TG-203AM TG203AM TG 203 AM 203AM
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Thomson 43UC6306X1 képhiba
Szervusztok!
Kép szerinti a megjelenítés. Mi az ami alapos okkal gyanúsítható? A hiba nem azonnali, hosszabb, kb. 1órányi üzem után jelentkezik.
A készülék garanciális, de szeretném tudni mi a véleményetek.
Köszönettel: Bencsik
VOV DIGITAL VCT 1440
Sziasztok! A fent említett tv készülékhez keresnék procit aminek a típusa: TDA 9361PS/N3/5 NTDA9361 D 329A HA VAN VKINEK ESETLEG ILYEN FELESLEGES PROCIJA SZÍVESEN MEGVÁSÁROLNÁM.ELÖRE IS KÖSZÖNÖM ÜDV CINKA
Samsung CW29m166V (K55A-1 sasszi) tv szervízmenü gyári értékek beállítása.
Sziasztok! Vettem egy Samsung Planó Tv-t. A typ szám a fenti CW29M166V és semmi más.Szép kép van rajta csak észrevettem hogy a EW méret nagyon nagy . Annyira hogy a FILM+ logóból nem látszott csak ILM+, Belépve a szerviz menübe ott 42-es értéket olvastam. Kezdtem keresgélni különböző fórumokon hogy mennyi a gyári érték de ahány sasszi annyi féle. Mivel nem tudom hogy valójában milyen sasszi van a gépben, kifordítani nem tudom (dög nehéz), jó lenne tudni,hogy a mostani 33 érték az jó e. Vagy esetleg csináljak egy nagy ellenőrzést a kondik terén , valamint a sortáp terén?Őszintén szólva lenne mit állítani rajta mert nem a legszebb a geometria de nem vészes a torzítás. És szeretném még megkérdezni hogy ha resetelem a gépet akkor gyári értékekre áll , vagy töröl mindet és KO a tv-nek? Üdv belfi!
HYUNDAI HU-D21NI tv-hez eprom tartalom kérés. (megoldódott)
Szervusztok Kollégák! A címbeli retekhez szeretnék tartalmat kuncsorogi. Az oldalról letöltöttem a hasonlókat és az összes 3Y01-es chassis-hoz tartozó valamennyit, de sikerrel nem jártam. A saját mentéseim között sem, sem a lengyeleknél, sem a bolgároknál működőképest nem találtam. A készüléknek más hibáját nem találok. Az eredetivel alig van képamplitudo és csak ákom-bákomokat ír ki a menüben. A többivel pedig különböző marhaságokat csinál, ezért most félreteszem, hátha Valaki tud hozzá működőképessel szolgálni. Fáradozástokat előre is köszönöm. Üdvözlettel: tnema
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce