Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

AIWA CDC-X2670 X4670 SCH.

CAR-AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (DJVU)
Size
87.4 KB
Page
3
Category
CAR-AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar aiwa manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    AIWA CDCX-2670 CDCX2670 X4670 SCH. CDCX 2670 4670 CDC X2670 CDC-X2670
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant CAR-AUDIO forum topics:
Renault 22DC258/62B ACC levétele után is rajthagyja a világítást az előlapon (illumination nincs bekötve) [MEGOLDVA]
Sziasztok!

A kapcsoló tranzisztor nem zárlatos az előlap mögött. Még bogarászom, hogy mi kapcsolja.
Van ötlet?

Üdv: Jácint

A 7805 pozícióban a tranzisztor zárlatos volt. Az előlap csatlakozója mellett a sarokban vannak a tranzisztorok.
VW Radio Navigation System MCD - kódkiolvasás hibára megoldást keresek
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el." Sziasztok. Hozzám került egy a címben nevezett 2din gyári autórádió. A szokásos módon álltam volna neki a kódkiolvasásnak (táp a 12V SAFE GND lábakra, majd a kódbekérés megjelenésekor lecsökkentem 7.5Vra és csatlakoztatom az eeprom olvasóra) 24c32-ként olvasva ugye itt a FISben van a tartalom, csak 0 karaktereket olvasok ki, ch341 mini usb 24cxx programozó, PonyProg, és TL866 miniproval is ugyanaz a helyzet. Próbáltam közvetlenül a FIS TDA7432D - I2C megfelelő lábaira 18-19-20 csatlakozni úgy sem. Előttem már valaki belenyúlt, ugyanis egy 96160 lábai csúnyán össze voltak forrasztva (csatoltam fotót előtte utána állapotról), gondolom azt hitték ebben van a tartalom ami a kódot tartalmazza. Ezt kijavítottam, de ennek ellenére sem megy. Lehet hogy sérült a FIS? Van valami tippetek, esetleg próbáljak meg egy másik tartalmat beleírni. "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Renault 22dc279 nem üthető be a kód
Sziaasztok! 

A következő a problémám:
Philips 22DC279 (renault kijelző nélkóli cd rádió) + kijelző oem rajta.
Kódja ismert, de nem tudom beütni, mert minden gombnyomásra sípol. Már 12 órája tápon/bekapcsolva, jelenség ugyanez.
Kapott egy új 24c32-t új tartalommal (több rádióval kipróbált és működik), de a jelenség sajnos ugyanaz (csak sípol bármely gomb megnyomására, a kijelzőn "0000")

Szervíz módban indítva (2+5+ON) tökéletesn működik a rádió, de 2 perc után kéri a kódot, amit az előbb leírt módon nem tudok beütni.

Mi lehet az oka? Talán a TMP lezárhatott?
Köszi a válaszokat.
 
DAIICHI M3003 auto rádió bekötése
Tisztel fórumtársak !

A cimben leirt Auto-rádió-navigáció, DAIICHI M3003-nak kellene a feszültség alá helyezésének menete.Vagyis hogyan kell bekötni az aksira, hogy működjön. 
A rendelkezésre álló csatlakozók listája:

1. SWR GRP
2. SWR Left
3. SWR Right
4. 30
5.VSO
6. III    ( valami római szám, talán 3 -as lehet )
7. ACC
8. GND

mit kell a +12V-ra és mit a GND-re kötni

Tud-e valaki segiteni
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce